نماینده عالی دولت در رودبار خبر داد:

تخصیص ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبارات اشتغالزایی به رودبار

پنج شنبه، ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ساعت: ۵:۲۱ ب.ظ | 58 بازدید |   | کد خبر: 51604
51113

فرماندار رودبار گفت: در راستای اشتغال روستایی، فراگیر و شهری تا کنون ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبارات اشتغالزایی به شهرستان رودبار تخصیص یافته است

به گزارش زیتون خبر، اسماعیل میرغضنفری در  کاگروه برنامه ریزی اظهار داشت: در راستای اشتغال روستایی، فراگیر و شهری تا کنون ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبارات اشتغالزایی به شهرستان رودبار تخصیص یافته است که امیدواریم با این اعتبارات فرصتهای مناسب اشتغال پایدار ایجاد گردد.

وی همچنین با اشاره به افتتاح ۳۵۰ میلیارد ریال پروژه های عام المنفعه در هفته دولت گفت: علاوه بر اعتبارات  عمرانی حدود ۳۰۰ میلیارد ریالی سال گذشته شهرستان رودبار، در راستای تدابیر دولت از ظرفیت بخش خصوصی به خوبی استفاده کردیم به گونه ای که ۱۰۵ پروژه از محل اعتبارات دولتی و ۱۴۵ طرح بخش خصوصی اجرا شده است.

فرماندار همچنین گفت: با حضور وزیر نیرو و استاندار پروژه برق آبی سد آیت الله بهجت شهربیجار هم افتتاح شد که این سد علاوه بر تامین آب شرب به تولید برق کشور هم کمک می کند.

میرغضنفری با اشاره به مضایق و تنگناههای بودجه گفت: شهرستان رودبار با توجه به پهناور بودن و پایین بودن جمعیت برای تخصیص اعتبار با محدودیت مواجه است و موجب شده است در بخشی از سرفصل ها به میانگین استان نرسد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به بودجه های تخصیص داده شده که بخشی از آن به فروش نفت وابسته است اعتبارات کاهش می یابد که امیدواریم از محل اعتبارات استانی و اعتباراتی که نماینده شهرستان از منابع ملی جذب می کند جبران کنیم.

فرماندار با تاکید بر توزیع متوازن اعتبارات گفت: دستگاههایی که بیشتر تلاش و کار را داشته باشند اعتبارات بیشتری خواهند گرفت و دستگاههایی که نتوانند به تعهداتشان عمل کنند یا در حوزه اجرایی کم کاری های صورت گیرد اعتباراتشان جابجا می گردد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 6 =