فرماندار رودبار:

مسئولین برای ماندگاری در مسئولیتشان پشت کانون های قدرت سنگر نگیرند/ تبعیض ها در عملکرد مسدئولین مردم را نگران کرده است

جمعه، ۲۲ تیر ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۱۳ ق.ظ | 299 بازدید |   | کد خبر: 51558
51559

فرماندار رودبار، گفت: برخی از روسای ادارات یادشان باشد برای ماندگار شدن در مسئولیتشان باید پشت عملکرد خود سنگر بگیرند و پشت کانون های قدرت سنگر نگیرند.

به گزارش زیتون خبر، اسماعیل میرغضنفری در نشست شورای اداری رودبار؛ گفت: پایه های نظام اسلامی به اعتماد مردم استوار است و هر میزان این اعتماد مستحکم تر باشد پایه های نظام مستحکم تر خو اهد شد.

وی افزود: در عرصه مبارزه با مشکلاتی که از ناحیه دشمنان خارجی و نیز بد خواهان داخلی به کشور وارد می شود همانند چهل سال گذشته انقلاب باز مقاومت بیشتری از مردم را شاهد هستیم.

میرغضنفری خاطر نشان کرد: هر زمان که نظام به حمایت مردم نیاز داشته آنان پشت سر رهبری قرار گرفته اند و این پشتوانه موجب شده است تا مسئولین با قدرت پای مصالح نظام بمانند.

فرماندار یادآور شد: مشکلات و علیرغم تلاشها نگرانی هایی که برای مردم وجود دارد با کمک و همراهی مسئولان می تو اند حل شود و در این راه تلاش تک تک مدیران و همراهی شان با سیاستهای کلی دولت و نظام را می طلبد.

فرماندار گفت: مردم ما بسیار آگاه و عاقل هستند و جزء خوشفکر ترین مردم دنیا هستند و با دید سیاسی و اجتماعی بسیار بالا جاهایی که محدودیت های اعتباری و یا قانونی وجود داشته باشد با تبیین مدیران می پذیرند.

وی افزود: اگر ما مسئولین به حرف مردم گوش نکنیم آنان راه دیگری را برای بیان خواسته هایشان انتخاب خواهند کرد که راه خوبی هم نیست پس باید تلاش کنیم با عملکرد خودمان و با تمام توان و تلاش و اختیارات قانونی که در اختیار داریم مردم را نسبت به عملکرد دولت و نظام خوشبین کرده امید را در آنها زنده نگه داریم.

میرغضنفری وضعیت معیشت مردم را برای دولت و نظام بسیار مهم دانست و گفت: از نگرانی های جدی همه دولتها به ویژه دولت تدبیر و امید وضعیت نگران کننده معیشت مردم است که تمام تلاش خود را برای بهبود آن به کار بسته است.

فرماندار تصریح کرد: مردم در طول چهار دهه انقلاب همیشه با سختی ها و کمبودها مبارزه و تحمل کرده اند اما آنچه آنها را نگران می کند تبعیضهایی است که از عملکرد ما مسئولان روی می دهد و مردم را جدا” نگران می کند.

وی افزود: امام راحل بارها به مسئولین فرمودند که نگران زمانی باشید که مردم از شما روی برگردانند، منتظر نمانیم که دیگران بیایند و برایمان تصمیم بگیرند همه مدیران تلاش کنند و به مردم خدمت کنند، تازمانی که مردم را در کنار خودمان داشته باشیم موفق خواهیم بود.

میرغضنفری بیان کرد: شرایط امروز کشور گام های محکم تر و بهتر می طلبد و نیاز است توجه دقیق داشته باشیم که خدای ناکرده مشکل ایجاد نشود و نگذاریم از مسیر این نگرانی های مردم نظام و انقلاب آسیب ببیند.

وی با بیا اینکه ارتباطتان را با مردم باید حفظ کنیم گفت: تمام مسئولین نظام از امام راحل تا رهبر معظم انقلاب و سران قوا بحث مردم را در صحبتهایشان دارند، اگر ارتباط صادقانه با مردم داشته باشیم مردم هم پشتیبانمان خواهند بود.

فرماندار همچنین گفت: وضعیت آب در کشور بسیار نگران کننده و مشکل آب جدی است باید درست مدیریت کنیم، ادارات باید در نوک پیکان این موضوع باشند و در صرفه جویی آب و برق و حامل های انرژی الگو باشند.

میرغضنفری با تاکید بر اینکه بهترین قاضی برای عملکرد مسئولین مردم هستند، ادامه داد: برخی از روسای ادارات یادشان باشد برای ماندگار شدن در مسئولیتشان باید پشت عملکرد خود سنگر بگیرند و پشت کانون های قدرت سنگر نگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 2 =