حجت الاسلام داودی با گلایه از وضعیت اسفبار تفرجگاه های رودبار؛

نگذارید شهرستان رودبار پاتوق فساد باشد

جمعه، ۲۲ تیر ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۵۶ ق.ظ | 310 بازدید |   | کد خبر: 51553
51554

امام جمعه شهرستان رودبار از وضعیت اسفبار مناطق گردشگری این شهرستان گلایه کرد و گفت: نگذارید شهرستان رودبار پاتوق فساد باشد.

به گزارش زیتون خبر، حجت الاسلام والمسلمین مسعود داودی در جلسه شورای اداری این شهرستان که در فرمانداری برگزار شد، ضمن تبریک دهه کرامت، اظهار کرد: خدمت خالصانه به مردم بهترین عبادات است.

وی با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم(ص)، با این مضمون که ایمان و حیا با یکدیگر قرین هستند، ادامه داد: دشمن برای آسیب رساندن به نظام اسلامی از ابزارهایی استفاده می کند که با آن تقابل کافی نداریم.

امام جمعه شهرستان رودبار با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد تعارض با نظام است، افزود: تعارض حتما راهپیمایی نیست گاهی با حیا زدایی که مخالف دین و ایدولوژی ماست به پیش می آید که این روزها شاهد چنین اتفاقاتی هستیم.

وی در ادامه به آسیب ها و بی بندوباری های مناطق گردشگری شهرستان اشاره کرد و گفت: تهرانی ها دورترین نقطه گردشگری ما که استخر ویستان باشد را می شناسند و برای تورهای گردشگری تبلیغ می کنند.

حجت الاسلام داودی بیان کرد: شخصی برای اینکه فضای چگونگی برگزاری این اردوها را بسنجد با مجری این تور ها تماس می گیرد که ما ۲۰ پسر و ۲۰ دختر هستیم و خیلی هم نمی خواهیم حجاب داشته باشیم و شرایط چگونه است که مجری طرح مختلط بودن یا نبودن و حجاب داشتن یا نداشتن را ملاک نمی داند.

امام جمعه شهرستان با گلایه از عدم توجه و وضعیت اسفبار این منطقه ادامه داد: فیلم هایی از هیمن مکان داریم که چنین تصاویری زیبنده شهرستانی که ۴۰۰ شهید را تقدیم نظام کرده است نیست.

وی تصریح کرد: در مناطق کوهستانی و جنگلی چندتا کلبه ساخته اند که برای اسکان واجاره نه به کارت ملی و نه شناسنامه توجه می کنند و برای عده ای به پاتوق تبدیل شده است.

حجت الاسلام داودی از فرمانداری، شهرداری، بخشداری، نیروی انتظامی، سپاه و بسیج و مردم منطقه خواستار واکنش و برخورد با بی عفتی ها بی بند و باری های مناطق شهرستان شد و گفت: نگذارید شهرستان رودبار پاتوق فساد باشد.

وی اظهار کرد: قدم مهمان و مسافر را روی چشم می گذاریم و گردشگری را قبول داریم اما با سوء استفاده از منطقه و شهرستان مخالف هستیم.

امام جمعه شهرستان در بخش دیگری از سخنان خود به مشکل کم آبی کشاورزان در برخی مناط رودبار اشارهکرد و گفت: این مشکلات با مدیریت برطرف می شود.

حجت الاسلام داودی با بیان اینکه در بازار رودبار نظارتی نمی شود، گفت: برخی از وضعیت بازار سوء استفاده می کنند و گرانفروشی می کنند و قیمت میوه در شهرستان رودبار از مرکز استان هم بیشتر است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

27 + = 36