قطار عزل و نصب های رودبار در ایستگاه بخشداری رحمت آباد و بلوکات؛

فرماندار رودبار: شخص ثالثی در انتخاب بخشدار دخالت نداشته است

شنبه، ۱۶ تیر ۱۳۹۷ساعت: ۹:۵۹ ب.ظ | 258 بازدید |   | کد خبر: 51494
51498

در جدیدترین عزل و نصب های شهرستان رودبار، شهرام پیراندرخ جای خود را در بخشداری رحمت آباد و بلوکات به علیرضا جهانگرد داد.

به گزارش زیتون خبر، سیداسماعیل میرغضنفری در مراسم تکریم و معارفه بخشدار رحمت آباد و بلوکات با اشاره به جابجایی برخی از وز‌راء در دولت دوم دکتر روحانی گفت: این جابجائیها بدلیل ناکارآمدی، ناتوانی و مشکل نبود بلکه رئیس دولت در راستای اهداف سازمانی و مدیریتی تصمیم به این تغییرات گرفت.

وی افزود: طبیعی است یک مدیر هرچه قدر توانمند و کارا باشد در یک دوره مدریت خاص آن توانائیها را می تواند بروز دهد و بعد از سپری شدن مدتی حالت انفعالی پیدا می کند.

فرماندار گفت: خود من در طول دوران خدمت خود در وزارت کشور تودیع و معارفه هایی داشته ام: به عنوان بخشدار عمارلو، مرکزی و معاون فرماندار معارفه و تودیع شده ام و الان هم خدمتگزار مردم شهرستان رودبار هستم، این رفتن و آمدنها عادی است.

میرغضنفری افزود: این را بین خود و وجدانم عرض می کنم که مردم بدانند جابجائی بخشدار رحمت آباد و بلوکات یک تصمیم مدیریتی است و دخالت شخص ثالثی نبوده است، دوسال است که آمده ام اگر چنین نگاهی بود همان زمان باید این اتفاق رخ می داد.

فرماندار با بیان اینکه نماینده مردم محترم است و بموجب قانون می تواند اظهار نظر و نظارت کند خاطرنشان کرد: در انجام امور در تفاهم و تعامل با یکدیگر موضوعات را پیش می بریم و در این دوسال تمام تلاشمان را بکار بستیم بدون توجه به مسائل حاشیه ای کارهای درست انجام شود.

میرغضنفری افزود: بخش رحمت آباد و بلوکات از جمله بخش های مهم شهرستان رودباراست و با وسعت جغرافیایی به اندازه یک شهرستان دغدغه هایی در زمینه آب، کشاورزی، راه و معیشت دارد.

فرماندار با قدردانی از زحمات آقای پیراندرخ در طول دوران تصدی بخشداری رحمت آباد و بلوکات گفت: وی از مجموعه همکاران خوب ما بوده و هستند، دارای تفکر همراه با دولت هست و از تجربیاتش استفاده خواهد شد.

میرغضنفری علیرضا جهانگرد بخشدار جدید رحمت آباد و بلوکات را هم از نیروهای با تجربیات خوب دانست و گفت: برای بخش رحمت آباد و بلوکات احساس کردم وی می تواند با همکاری و همیاری متولیان و مردم بخش مفید واقع شود.

فرماندار با اظهار این مطلب که برای هر تصمیم و کاری باید به قانون، وجدان و خدا پاسخ دهیم یادآور شد: از مقابل هم بودن آسیب می بینیم و با کنار هم بودن و اتحاد می توانیم کارهای خوب و موثر و ماندگاری رابرای مردم انجام دهیم.

وی بالاترین وظیفه مدیران را خدمت به مردم دانست و گفت: اجرای قانون تاکید همیشگی من است و باید پاسخگوی عملکرد خود باشیم.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی هم گفت: برآیند کار و تلاش را باید به گونه ای افزاش دهیم که حاصل آن رفاه بهتر و بیشتر برای مردم و آسایش در جامعه باشد.

منوچهر جمالی از خدمات شهرام پیراندرخ در دوران ۵ ساله بخشداری و مسیر خدمت و کار به مردم و پیشبرد اهداف نظام قدردانی کرد و گفت: وی دستورات و راهنمایی های فرماندار را بکار گرفت و خوب کار کرد.

نمایده رودبار افزود: تغییر بخشدار و مسئولیت هم برای هر کسی ممکن است اتفاق بیفتد، آقای پیراندرخ انسان ارزشمندی است، خیلی خوب کارکرد و در جایگاههای خدماتی دیگر بنده و فرماندار از وی حمایت خواهیم کرد.

جمالی همچنین گفت: در شرایط فعلی کشور که ممکن است مضایق و مشکلاتی را پیش رو داشته باشیم شعار و حرف و عمل ما همیشه این بوده است که پایبند و پشتیبان نظام و زیر پرچم ولایت هستیم.

وی افزود: باید هماهنگی و اتحاد و انسجام بیشتر داشته باشیم که ضرورت امروز کشور است و مسیر را در راستای توسعه بخش، شهرستان و استان به گونه ای رقم بزنیم که هم از چارچوب سازمانی خارج نشویم و هم قانون و دستورالعملها را لحاظ کنیم.

جمالی برای علیرضا جهانگرد هم آرزوی موفقیت کرد و گفت: امیدورم وی از تجربیات بخشدار سابق کمک گرفته در تعامل مناسب با بخش و شهرستان تمام تلاشش را در مسیر قانون و بر اساس وظایف قانونی برای خدمت به مردم به کار گیرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

68 + = 69