معاون سیاسی اجتماعی فرماندار رودبار:

تهدیدهای پنهان آسیب های اجتماعی در کلاسهای اوقات فراغت بیان شود

دوشنبه، ۱۱ تیر ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۴۳ ق.ظ | 116 بازدید |   | کد خبر: 51450
51451

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار رودبار، در کلاس های اوقات فراغت تهدیدهای پنهان و آسیب های اجتماعی بویژه اثرات مخرب و ویرانگر استعمال مواد مخدر را نیز به دانش آموزان آموزش و آگاهی دهیم.

به گزارش زیتون خبر،علی اکبر پور علی در نشست ستاد غنی سازی اوقات فراغت شهرستان رودبار گفت: فرصت سه ماهه تعطیلات را غنیمت شماریمو براساس ظرفیت ها و منابع بکار رفته شده اثر بخشی برنامه های اوقات فراغت را هدف قرار دهیم.

وی افزود: برنامه ریزی منسجم برای هدفمند کردن اوقات فراغت و غنی سازی آن داشته باشیم و بدون موازی کاری و به دور از رفع تکلیف اقدام نمائیم.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار تأکید کرد: در مدت ۴۸ ساعت آینده ستادهای فرعی در بخشهای تابعه با مدیریت بخشداران تشکیل گردد و دستگاه ها در این فرصت به جهت بهره گیری عموم مردم از برنامه های اوقات فراغت شهرستان از مبادی اطلاع رسانی اقدام نمایند.

پورعلی توجه به روحیه و علاقه فرزندان را در اوقات فراغت مورد تاکید قرار داد و خاطر نشان کرد: در برنامه ریزیها برای برانگیخته شدن حس کنجکاوی فرزندان جهت بروز و ظهور استعداهای نهفته تلاش کنیم و افزایش خلاقیت دانش آموزان را مد نظر قرار دهیم.

وی یادآور شد: در کلاس های اوقات فراغت تهدیدهای پنهان و آسیب های اجتماعی بویژه اثرات مخرب و ویرانگر استعمال مواد مخدر را نیز به دانش آموزان آموزش و آگاهی دهیم.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار رودبار اظهار امیدواری کرد: در پایان برنامه های غنی سازی اوقات فراغت، برای دانش آموزان رهاورد رضایت خاطر، کشف استعدادهای درونی و افزایش خلاقیت را داشته باشیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + = 13