حضور استاندار گیلان بر مزار جان باختگان زلزله دلخراش سال ۶۹ رودبار+ تصاویر

جمعه، ۱ تیر ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۱۴ ق.ظ | 881 بازدید |   | کد خبر: 51408
51416

استاندار گیلان با حضور در روستاهای کلشتر و کلورز شهرستان رودبار با قرائت فاتحه و نثار شاخه گل بر مزار جان باختگان این حادثه دلخراش یاد و خاطره آنان را گرامی و با مردم آن منطقه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش زیتون خبر، همزمان با سالروز زلزله دلخراش ۳۱ خرداد سال ۶۹ درشهرستان رودبار ، استاندار گیلان با حضور در روستاهای کلشتر و کلورز شهرستان رودبار با قرائت فاتحه و نثار شاخه گل بر مزار جان باختگان این حادثه دلخراش  یاد و خاطره آنان را گرامی و با مردم آن منطقه دیدار و گفتگو کرد.

 دکتر مصطفی سالاری در این مراسم با تسلیت سالروز جان باختن جمعی از هموطنان در زلزله سال ۶۹ رودبار گفت: این حادثه دلخراش مصیبتی برای تمامی ملت ایران بود که همگان ابراز همدردی کردند.

استاندار گیلان با یادآوری  شکل گیری وحدت ملی در بازسازی خرابی های زلزله سال ۶۹ رودبار ، این وحدت ملی رانشان  همدردی تمامی ملت بزرگ ایران با مردم حادثه دیده دانست و خاطر نشان کرد: در توسعه امروز کشور نیز نیازمند شکل گیری همان وحدت ملی هستیم.

وی با بیان اینکه با اتکا به نظرات و مشورت مردم در خدمت رسانی به آنان موفق خواهیم بود تصریح کرد: هر اقدام در منطقه باید در راستای منافع عمومی انجام پذیرد.

استاندار گیلان با طلب غفران الهی برای تمامی جان باختگان این حادثه دلخراش گفت:  این مناسبت ها وظیفه اجتماعی  برای ابراز همدردی و ادای احترام به جان باختگان است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 47 = 52