امام‌جمعه منجیل:

نباید به بدعهدانی همچون آمریکا اعتماد کرد

جمعه، ۴ خرداد ۱۳۹۷ساعت: ۹:۲۲ ب.ظ | 173 بازدید |   | کد خبر: 51298
50066

امام‌جمعه منجیل با اشاره به عمق دشمنی آمریکا با ایران گفت: آمریکا در طول تاریخ ثابت کرده است عهدشکن است و نباید به گفته‌های عهدشکنان اعتماد کرد.

به گزارش زیتون خبر حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید اعلا خضری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه منجیل در مسجد طاهریه این شهر اظهار کرد: پایداری، استقامت ملت ایران سبب شده تا دشمنان در تمامی صحنه‌ها با شکست مواجه باشند.

وی با تأکید بر اینکه توطئه آمریکا علیه ایران پایان ندارد گفت: هسته‌ای را ببخشیم، سپاه راه رها کنیم آمریکا باز هم قانع نمی‌شود و به سرمان می‌زند.

امام‌جمعه منجیل با اشاره به عمق دشمنی آمریکا با ایران بیان کرد: آمریکا در طول تاریخ ثابت کرده است عهدشکن است لذا نباید به گفته‌های عهدشکنان اعتماد کرد.

وی با اشاره به اینکه اروپا باید در مقابل آمریکا جبهه بگیرد افزود: اروپا باید با بدعهدی آمریکا مقابله و خرید نفت ایران را تضمین کند و اگر تعللی در اروپا ببینیم غنی‌سازی هسته‌ای که حق مسلم ایران است از سر گرفته می‌شود.

خضری با اشاره به سالروز تأسیس مجلس شورای اسلامی خطاب به نمایندگان مجلس گفت: نماینده مردم و از جنس مردم باشید و با انگشت اشاره رهبری حرکت کنید.

وی با تسلیت ارتحال حضرت خدیجه (س) افزود: حضرت خدیجه همه دارایی خود را در راه اسلام اهدا کرد که این امر ارزشمندی است.

خضری با اشاره به فلسفه روزه‌داری و آثار معنوی و دنیوی آن گفت: روزه‌داری در ماه مبارک رمضان ماه مهمانی خدا را یک سعادت است و انسان روزه‌دار تأثیرات روزه گرفتن را در زندگی خود به‌خوبی احساس می‌کند.

خطیب جمعه منجیل با اذعان به اینکه ماه رمضان ماه برکت است بیان کرد: بزرگ‌ترین نعمت ماه مبارک رمضان نزول قرآن است که در قرائت آن باید تدبر کرد و کسانی که به قرآن پشت کرده‌اند از درگاه خداوند متعال دور شده‌اند‌.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 73 = 79