مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان رودبار:

آزادی ۷ زندانی با مشارکت خیّرین در رودبار

پنج شنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۵۹ ق.ظ | 200 بازدید |   | کد خبر: 51267
51268

مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان رودبار، گفت: سال گذشته ۷ زندانی با مشارکت خیّرین انجمن حمایت از زندانیان آزاد شدند.

به گزارش زیتون خبر، دکتر کاظم ارجمندی در نشست انتخاب بازرس انجمن حمایت از زندانیان شهرستان رودبار به بیان عملکرد این انجمن پراخت و اظهار کرد: ۳۰۰ نهال زیتون در اطراف ندامتگاه منجیل به همت رئیس زندان منجیل کشت شد.

به گفته دکتر ارجمندی، پرورش ماهی و زنبور عسل برای ایجاد درآمد زایی برای زندانیان در دستور کار قرار دارد.

مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان رودبار، افزود: سال گذشته ۷ زندانی با مشارکت خیّرین انجمن حمایت از زندانیان آزاد شدند.

ارجمندی با بیان اینکه کمک به خانواده های زندانیان در طول سال استمرار دارد، گفت: کمکهای نقدی به ۱۸ خانواده زندانیان بصورت ماهانه پرداخت می شود.

وی توزیع یکصد سبد کالا در ماه رمضان سال گذشته و ۴۰ هدیه نقدی در شب عید به خانواده زندانیان را از دیگر اقدامات انجام شده عنوان کرد.

مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان رودبار از عموم خیّرین و نوعدوستان شهرستان رودبار خواست تا کمکهای نقدی و غیر نقدی خود را در جهت کمک به خانواده زندانیان به این انجمن تحویل دهند.

گفتنی است در این نشست آقایان سیدفرض الله بابایی، جبار نظامیوند، کامران میرزایی، حمزه علی بهادیوند و ایرج فدایی برای بازرس انجمن کاندیدا شدند که پس از رای گیری جبار نظامیوند و حمزه علی بهادیوند با کسب حداکثر آرا به عنوان بازرس انجمن انتخاب شدند.

انتهایی پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 1 =