مدیر آموزش و پرورش رودبار:

انتصابات در آموزش و پرورش رودبار سیاسی نیست/راه اندازی رستوران خانه معلم با مشارکت بخش خصوصی

چهارشنبه، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۴۰ ب.ظ | 259 بازدید |   | کد خبر: 51244
51245

مدیر آموزش و پرورش رودبار، گفت: انتصابات در آموزش و پرورش رودبار سیاسی نیست، بسیاری افراد در آموزش و پرورش و مدارس مسئولیت دارند که در انتخابات همسو نبودند.

به گزارش زیتون خبر، علی عطایی در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان رودبار، اظهار کرد: انتصابات در آموزش و پرورش رودبار سیاسی نیست، بسیاری افراد در آموزش و پرورش و مدارس مسئولیت دارند که در انتخابات همسو نبودند.

وی ادامه داد: انتصابات در آموزش و پرورش پس از نظر ۱۰ نفر عضو کمیته انتصابات انجام می شود.

مدیر آموزش و پرورش رودبار از اختصاص اعتبار ۳۰۰ میلیون تومانی برای تکمیل سالن ورزشی دبیرستان ۲۲ بهمن منجیل خبر داد و گفت: دومین اعتبار سالن های ورزشی گیلان به رودبار اختصاص یافت.

عطایی افزود: با همکاری نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی و فرماندار و همکاری مسئولین بسیاری از مشکلات آموزش و پرورش رفع شده است.

وی با تاکید بر اینکه انتقادها را باید روبروی یکدیگر مطرح کنیم، گفت: اگر ادعا داریم که آمده ایم برای شهرستان کار کنیم، باید در مقابل مشکلات ایستادگی کنیم.

مدیر آموزش و پرورش رودبار بیان داشت: اگر انبوه، لوشان و سایر مناطق آباد شود می گویند رودبار آباد شده است همه جزو این شهرستان هستند.

عطایی خاطرنشان کرد: ۴۰ درصد مدارس شهرستان تخریبی و بلا استفاده بودند که با کمک بخش خصوصی مرمت و در برخی مدارس کارگاه تولیدی ایجاد شد.

وی با بیان اینکه هوشمندسازی مدارس رودبار در دستور کار قرار دارد، گفت: ۳۰ کلاس درس مدارس شهرستان رودبار هوشمند سازی شده اند.

به گفته مدیر آموزش و پرورش رودبار راه اندازی رستوران خانه معلم با مشارکت بخش خصوصی تا تابستان سال جاری در این شهرستان انجام می گیرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 3 =