هزار وعده خوبان یکی وفا نکرد:

افزایش عوارضی امامزاده هاشم از ۱۸۰۰ تومان به ۲۵۰۰ تومان/ وعده مسئولین دردی از مردم رودبار دوا نکرد

جمعه، ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۰۴ ب.ظ | 327 بازدید |   | کد خبر: 51237
51238

مسئولین از طرفی وعده رفع مشکل عوارضی را می دهند از طرفی هم وزارت راه عوارضی را از ۱۸۰۰ تومان به ۲۵۰۰ تومان افزایش می دهد.

به گزارش زیتون خبر، عوارضی امامزاده هاشم قصه پرغصه ای است که سالهای سال است از زبان مردم، تریبون های نماز جمعه و نطق مسئولین بیان می شود اما تا الان گوش شنوایی برای این مشکل مردم وجودنداشته و این مشکل کماکان باقی است.

بسیاری از مسئولین وعده رفع این مشکل را داده اند اما تاکنون این وعده عملی و تحقق نیافته است.

این مشکل به همین جا ختم نمی شود و وزارت راه و شهرسازی صدور اطلاعیه ای از افزایش عوارض این مسیر از ۱۸۰۰ تومان به ۲۵۰۰ تومان خبر داده است و با این وجود مردم شهرستان رودبار برای هر بار رفت و آمد به مرکز استان و مردم بلوکات برای دسترسی به مزارع خود باید ۵۰۰۰ هزار تومان عوارض پرداخت کنند.

آقای وزیر، آقای استاندار: آیا این حق مردم رودبار است که برای مراجعه به مرکز استان خود ۵ هزار تومان عوارض ناحق پرداخت کنند؟

طبق اطلاعیه وزارت راه افزایش عوارض از ۲۲ اردیبهشت آغاز می شود. این افزایش عوارض در حالی است که مردم با اصل عوارضی مشکل دارند چه برسد به اینکه مبلغ عوارضی سال به سال افزایش پیدا کند نه وزیر، استاندار و هیچ مسئولی به فکر درد و مشکل مردم شهرستان رودبار نباشد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 1 =