امام‌جمعه موقت منجیل:

نخریدن کالای ایرانی موجب تعطیلی کارخانجات شده است

جمعه، ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۳:۱۷ ب.ظ | 191 بازدید |   | کد خبر: 51203
18473

امام‌جمعه موقت منجیل با تأکید بر از بین رفتن تبعیض در دستمزدها گفت: اگر کارخانجات تعطیل‌شده‌اند به دلیل عدم خرید کالای ایرانی است که بیکار شدن کارگران را موجب شده است.

به گزارش زیتون خبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی‌اکبر صابری منش در آیین عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه منجیل اظهار کرد: دشمن می‌داند اگر مردم حول محور امام زمان (عج) جمع شوند بساط آن‌ها جمع می‌شود و به همین دلیل در این مسیر شبهه افکنی می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه عدم شناخت امام زمان (عج) با جهالت و کوری برابری می‌کند افزود: عدم ظهور و بروز منجی عالم بشریت به معنی حضور نداشتن و نیستی آن حضرت نیست.

خطیب موقت جمعه منجیل حضرت علی‌اکبر (ع) را بهترین الگوی جوانان عالم برشمرد و گفت: حضرت اباعبدالله  با بیان ویژگی حضرت علی‌اکبر (ع) در روز عاشورا تمامی ویژگی آن حضرت را برشمرده است.

صابری منش با گرامیداشت روز ملی خلیج‌فارس بیان کرد: در مقابل کسی که شعار خلیج عربی می‌دهد نباید سکوت کرد زیرا وطن‌فروشی خیانت بزرگی بود که در تاریخ ایران اسلامی ثبت‌شده و به کشور آسیب رسانده است.

وی با گرامیداشت  روز کار و کارگر گفت: اگر کارخانجات تعطیل‌شده‌اند به دلیل عدم خرید کالای ایرانی است که بیکار شدن کارگران را در پی داشته است.

امام‌جمعه موقت منجیل با تأکید بر از بین رفتن تبعیض  در دستمزدها افزود: یکی در فلان اداره حقوق آن‌چنانی می‌گیرد  و دیگری از  اندک حقوق هم محروم است.

صابری منش با تبریک ولادت حضرت مهدی موعود روز سربازان گمنام امام زمان (عج)  بیان کرد: حفظ امنیت و برخورد با جاسوسان از وظایف وزارت اطلاعات است که موجب برقراری امنیت کشور می‌شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 6 =