نماینده رودبار در مجلش شورای اسلامی در نشست خبری پنج ساعته با رسانه ها:

وارد حواشی سیاسی نشدم/ آزاد راه رونق اقتصادی را از شهرستان گرفت/ خسارت فعالیت های زودهنگام انتخاباتی به رودبار می رسد

جمعه، ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۵۵ ق.ظ | 250 بازدید |   | کد خبر: 51199
51201

نماینده رودبار در مجلس، با بیان اینکه خط و مشی من همواره اعتدال بوده است، گفت: سیاست را می فهمم و می دانم اما وارد حواشی سیاسی نشده ام.

به گزارش زیتون خبر، نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی در نشست خبری و صمیمانه با خبرنگاران شهرستان رودبار ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: برای حضور در انتخابات مجلس دو سال قبل فعالیت انتخاباتی را زودهنگام شروع نکردم و روزهای پایانی وارد عرصه انتخابات شدم.

وی افزود: نماینده شهرستان رودبار باید فرصتی برای کار کردن داشته باشد، اگر فضاهای انتخاباتی را زود هنگام ایجاد کنیم خسارتش برای شهرستان بیشتر خواهدشد.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شروع زودهنگام فعالیت های انتخاباتی با احترام به قانون و خدمتگذاری به مردم منافات دارد، اضافه کرد: در زمان انتخابات در گفته هایم به کسی هتک حرمت نکردم.

دکتر جمالی با بیان اینکه کار نماینده قانون گذاری است، ادامه داد: نماینده در نقش مجری نیست پیگیر اموراتی است که بخش مجریه می خواهد آن را به انجام برساند.

به گفته وی اگر انجام و پیگیری مسائل اجرایی از سوی نمایندگان نبود کیفیت انجام امور مجلس بیشتر می شد.

نماینده رودبار در مجلس، با بیان اینکه خط و مشی من همواره اعتدال بوده است، افزود: سیاست را می فهمم و می دانم اما وارد حواشی سیاسی نشده ام.

جمالی، ضمن قدردانی از خدمات و زحمات هنه پیمانکاران گفت: سفارش خاصی برای یک پیمانکار نداشتم، بسیاری از پیمانکاران کار کرده اند و طلب کار هستند.

وی، از اختصاص اعتبار به هفت شهرداری رودبار خبر داد و گفت: به هفت شهرداری شهرستان از ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص یافت.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی، با اشاره با اقدامات انجام شده در شهرستان اظهار کرد: افزایش ضریب برخورداری آسفالت به ۴۸ درصد، افزایش ضریب گازرسانی به بالای ۹۰ درصد تا پایان سال مالی و برخورداری از سهم بالای آسفالت معابر روستایی طی دو سال اخیر از جمله این اقدامات است.

دکتر جمالی با بیان اینکه عبور آزاد راه از حاشیه شهرهای رستم آباد، لوشان و منجیل رونق اقتصادی را از این شهرها گرفت، بیان کرد: سقوط قیمت مغازه ها، اخراج بسیاری از شاغلین در مغازه ها و تعطیلی مغازه جات از جمله آسیب هایی بود که به این شهرها وارد شد.

وی با اشاره به وضعیت عبور آزاد راه از محدوده شهر رودبار، گفت: اشتغال بیش از سه هزار نفر در رودبار وابسته به بازار زیتون است، لذا مسیر برگشت آزاد راه به قزوین از مسیر فعلی با تغییرات در نظر گرفته شده انجام می شود و مسیر رفت به رشت یا از طریق تونل یا حاشیه سفید رود بعد از مسائل کارشناسی مشخص می شود.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی به معضل عوارضی اشاره کرد و افزود: برای ساخت آزاد راه از بخش خصوصی کمک گرفتند که بعد از احداث آزاد راه از طریق عوارضی هزینه های خود را تامین کند و این سک قرار دادی است که منعقد شده است و قانونی است.

جمالی اضافه کرد: با احداث عوارضی چاره ای برای مردم شهرستان رودبار اندیشیده نشده بود، لذا ابتدا پیگیر انتقال عوارضی با مدخل ورودی گیلان بودیم که با وجود قرار داد منعقد شده ممکن نبود.

وی با بیان اینکه، خواسته ما برخورد عادلانه با مردم شهرستان رودبار در خصوص عبور آزاد راه و پرداخت عوارضی است، تصریح کرد: برای اولین بار در کشور این اتفاق رقم می خورد که با نصب دوربین ها زمینه ای فراهم شود که مردم رودبار به اندازه استفاده از آزاد راه عوارض پرداخت کنند.

نماینده رودبار در مجلس، با اشاره به روند احداث سد دیورش بیان کرد: سد دیورش آب شرب چهار شهر رستم آباد، رودبار، منجیل و لوشان را تامین خواهد کرد.

دکتر جمالی با بیان این مطلب، گفت: اعتبارات در خصوص احداث سد به تصویب رسیده است و پیگیر هستیم تا روند احداث و خط انتقال همزمان آغاز شود.

وی با بیان اینکه رودبار بعد از رشت در جذب اعتبارات ورزشی جایگاه دوم را دارد، گفت: این اعتبارات صرف احداث ورزشگاه ۵ هزار نفری، استخر شنا و تجهیرات ورزشی می شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

79 + = 82