فرمانده سپاه رودبار:

نگاه نقادانه را نباید تخریب کنیم

سه شنبه، ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۵۲ ب.ظ | 226 بازدید |   | کد خبر: 51187
48528

فرمانده سپاه رودبار، گفت: باید زمینه ای را فراهم کنیم تا موضوعات و معضلات را در جلسه های مشترک با دانشجویان به چالش بکشیم و در عین حال کمبودها را بپذیریم و به نگاه نقادانه چنگ نزنیم و تخریب نکنیم.

به گزارش زیتون خبر، سرهنگ جاوید فلاح ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سالروز تاسیس سپاه پاسداران، اظهار کرد: دانشجویان نیز در سنگر علم و دانش می توانند پاسدار ارزشها و انقلاب باشند.

وی، با بیان اینکه اهل بیت علیهم السلام در تاریخ ماندگار شده اند، گفت: مقام اهل بیت مثل پست و مسئولیت های امروزی نبود که چند صباحی در اختیار فردی باشد و بعد از مدتی از او گرفته شود.

فرمانده سپاه رودبار، با بیان اینکه اهل بیت مهم ترین الگو برای جامعه بشری هستند، بیان کرد: کاربردی کردن دین از نیازهای ضروری جامعه امروز است.

فلاح، به نقش دانشجویان در توسعه و پیشبرد مشکلات اجتماعی اشاره کرد و افزود: باید زمینه ای را فراهم کنیم تا موضوعات و معضلات را در جلسه های مشترک با دانشجویان به چالش بکشیم و در عین حال کمبودها را بپذیریم و به نگاه نقادانه چنگ نزنیم و تخریب نکنیم.

وی با تاکید بر اینکه دانشگاه باید محل مطالبه گری از مسئولین باشد، گفت: رسانه ها و دانشجویان باید فضایی را برای مطالبه گری از مسئولین را فراهم کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 27 = 36