مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان رودبار:

برگزاری جلسه بررسی مشکلات خانواده های زندانیان در رودبار

دوشنبه، ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ساعت: ۴:۳۶ ق.ظ | 217 بازدید |   | کد خبر: 50395
6445

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان رودبار، گفت: جلسه بررسی مشکلات خانواده های زندانیان این شهرستان برگزار شد.

دکتر کاظم ارجمندی در گفت و گو با خبرنگار زیتون خبر، از برگزاری جلسه رسیدگی به مشکلات خانواده های زندانیان رودبار خبر داد و اظهار کرد: این نشست با حضور فرماندار، دادستان و ۴۰ خانواده زندانیان رودبار برگزار شد.

وی بیان مشکلات و رفع مشکلات خانواده های زندانیان را از اهداف برگزاری این نشست عنوان کرد و ادامه داد: آزادی دو زندانی که دارای مشکل مالی بودند با حمایت انجمن و واسطه با شاکی از دستاوردهای این جلسه بود.

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان رودبار، گفت: به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) و آستانه سال نو به چهل خانواده زندانیان هدیه نقدی اهدا شد.

دکتر ارجمندی با بیان اینکه طی قول مساعد فرماندار شهرستان مسائل و مشکلات خانواده های زندانی از طریق ادارات رسیدگی می شود، افزود: تلاش برای ایجاد اشتغال تعدادی از زندانیان از برنامه های در دستور کار این انجمن می باشد.

وی با بیان اینکه درآمد انجمن حمایت از زندانیان با مشارکت خیّرین تامین می شود، بیان داشت: یقینا اگر مساعدت های خیّرین بیشتر باشد خدمات بهتری به خانواده های زندانی انجام می گیرد.

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان رودبار، با تاکید براینکه این انجمن ماهیانه به ۱۸ خانواده زندانی بصورت مستمر کمک می کند، افزود: خیّرین با مشارکت در این امر خدا پسندانه می توانند در شادی خانواده های زندانی سهیم باشند.

دکتر ارجمندی، تلاش برای آزاد سازی زندانیانی که به دلیل مشکلات مالی در زندان بسر می برند را از دیگر برنامه های انجمن دانست.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 4 =