ناصر نادری

یکشنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۶ساعت: ۹:۰۴ ق.ظ | 346 بازدید |   | کد خبر: 49797
49798

تاریخ تولد:۱۳۴۱/۰۸/۰۶
محل تولد:جیرنده
تاریخ شهادت: ۱۳۶۱/۴/۲۶
محل شهادت:خرمشهر

وصیتنامه شهید ناصر نادری
اشهد ان لا اله الالله و اشهد ان محمد عبده و رسوله و ان الله اشتری من المومنین انفسهم به ان لهم الجنه
و خدا خرید از مومنین جان های آن ها را و در مقابل بهشت برین را به آن ها هدیه داد.

با درود و سلام به رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی و درود و سلام بر مردم شهید پرور. سلام و درود بر شهدایی که با خون خود نهال انقلاب را بارور کردند وصیت نامه خود را آغاز می کنم:

در وهله اول این مسئوولیت سنگین که در حال حاضر بر دوش ما سنگینی می کند ( انقلاب اسلامی) و پاسداری و حراست از آن به عهده ما گذاشته شده است آغازگر این نهضت توسط رسول الله به ثمر رسیده و چه رنج¬ها و مرارت¬ها که پیغمبر بزرگ متحمل شده و ادامه دهنده آن به دست امام بر حق حضرت علی (ع) با صبر و مبارزه ای که داشت نگذاشت لطمه ای به آن صورت شدید به این نهضت بخورد بعد هم امام حسن (ع) و باز هم مبارزه، صبر و تحمل و سپس امام حسین (ع) مسئوولیت و پاسداری این نهضت را به دوش گرفت و چقدر زحمت کشید که مبادا به این نهضت الهی اسلامی ضربه وارد شود.
لذا زمانی که دید دشمنان خون آشام اسلام حرام خدا را حلال و حلال خدا را حرام می دانند و قصد این را دارند که اسلام را به عقیده و فکر ناقصشان از بین ببرند ولی امام حسین (ع) با این حال ساکت ننشستند و با آن نیرویی که داشتند آن قیام پاک را کردند و با یاران صدیق مومن و انقلابی خود به میدان مبارزه شدند و با جنگ نابرابری که بین حق و باطل اتفاق افتاد جنگید، فرزند داد، یار و انصار داد و جان شیرین خود را در راه یار و معبود خود داد و ریشه این نهضت جهانی را پایه ریزی نمود.

خلاصه کلام من، از این حرف¬ها و صحبت¬هایم این است که قدر این انقلاب را بدانید که مردان پاک الهی برای این نهضت مرارت ها کشیدند و نهال این انقلاب را با خون خودشان آبیاری کردند تا به امانت و به قیمت هزاران شهید گلگون کفن ایران می رود تا بارورتر گردد. ای مردم ای دوستانم و ای برادرانم وصیت من به شما این است و تاکید می کنم از ولایت فقیه که حافظ اسلام و احکام اسلام است پشتیبانی کنید از روحانیتی که برای انقلاب زحمت می کشند و برای خدا کار می کنند  برای اسلام زحمت می کشند موکداً پشتیبانی و حمایت کنید مبادا آن¬ها را مانند مردم کوفه که علی (ع) و امام حسین (ع) و سایر ائمه را تنها گذاشتند تنها بگذارید، یاد خدا را فراموش نکنید و توشه آخرت بردارید و از عذاب خدا بترسید و به دنیا تکیه نکنید که نا امیدتان می کند و همیشه به یاد آخرت باشید.

امر به معروف و نهی از منکر را فراموش نکنید. برادرانم و ای دوستان مهربان که شما امید امام امت هستید مبادا امام را تنها بگذارید، همیشه پشتیبان او باشید.

از پدرم می خواهم که مبادا برای من گریه کند و اجر و پاداش خود را کم کند و به مادرم می گویم مادر جان می¬دانم برای من زحمت زیادی کشیدی ولی ما مال خدا هستیم و باید در راه خدا خود را فدا کنیم.

من به شما می گویم که من شهادت را آگاهانه پذیرفتم و هیچ غم و غصه ای ندارم چرا که به آرزوی خود رسیدم و شهادت برای من که از عسل شیرین تر است. در پایان طول عمر برای رهبر کبیر انقلاب و پیروزی نهائی برای انقلاب اسلامی در جهان از درگاه خداوند متعال خواستارم. پیروز باشید.

سرباز اسلام ناصر نادری
روز چهارشنبه ۱۳۶۰/۱۲/۲۶

 

 

ShahidNaserNaderi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 22 = 24