مدیر انقلابی نباید به سوی اشرافی گری برود/مدیر نظام اسلامی باید دشمن شناس باشد - سایت خبری زیتون خبر

استاد دانشگاه تهران:

مدیر انقلابی نباید به سوی اشرافی گری برود/مدیر نظام اسلامی باید دشمن شناس باشد

شنبه، ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۱۶ ق.ظ | 170 بازدید |   | کد خبر: 49252
49266

استاد دانشگاه با اشاره به اینکه مدیر انقلابی نباید به سوی اشرافی گری برود، افزود:مدیر انقلاب اسلامی حق ندارد حتی با ثروت خودش هم اشرافی گری کند.

به گزارش زیتون خبر،دکتر عمران علیزاده در همایش بزرگ تبیین اندیشه های امامین انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و امام خامنه ای که صبح امروز در کانون علمی و تربیتی امام خمینی(ره) رودبار برگزار شد،انقلاب اسلامی را برگرفته از آموزه های دینی دانست و اظهار کرد:اگر دین را از غالب جامعه جدا کنیم در مسیر امام حرکت نکرده ایم.

وی با تاکید بر اینکه حضرت امام (ره) آرزوی نابودی رژیم صهیونیستی را داشت،ادامه داد:اگر به عنوان مدیر سیاسی نتوانم در این مسیر گام بردارم در راه امام حرکت نکرده ام.

استاد دانشگاه تهران،بیان داشت:نمی توانم بگویم مدیر انقلابی هستم و بگویم در دشمنی با آمریکا کار ما تمام شده است.

علیزاده با اشاره به اینکه مدیر انقلابی نباید به سوی اشرافی گری برود،افزود:مدیر انقلاب اسلامی حق ندارد حتی با ثروت خودش هم اشرافی گری کند.

وی در ادامه با بیان اینکه دشمن به دنبال انقلاب بدون روحانیت است،اضافه کرد:انقلاب اسلامی بدون روحانیت شکل گیری خط نفاق است و این بزرگترین خیانت است.

استاد دانشگاه تهران،با بیان اینکه ۷۵ درصد ایران در روستاها زندگی می کردند،بیان کرد:مردم روستایی قبل از انقلاب حتی برای خوردن یک وعده غذای کامل در تنگنا بودند لذا پس از پیروزی انقلاب اسلامی حضرت امام (ره) تاکید داشتند از بین فقرا مدیران آینده را تامین بکنید که درد فقر را چشیده اند.

علیزاده تصریح کرد:برخی از مدیران امروز استعداد رفع فقر،فرصت ایجاد شغل برای فرزندان و سفر آنچنانی را برای خانواده خود دارند اما برای خدمت به مردم و رفع مشکلات آنان کاری نمی کنند.

وی با تاکید بر اینکه سیستم مدیریتی جمهوری اسلامی فاسد نیست،ادامه داد:نهادهای نظارتی در حال برخورد هستند اما این باید بیشتر شود.

استاد دانشگاه تهران با بیان اینکه مسئولین باید بدانند مسئولیت امروزشان را مدیون خون شهدا هستند،تاکید کرد:به عنوان مدیر نظام نباید فراموش کنیم که هرچیزی داریم از سفره انقلاب است.

علیزاده،مبارزه با دشمن و دشمن شناسی را از وظایف مدیران نظام اسلامی دانست و گفت:غم نان نباید باعث بشود در صحنه های منطقه ای و بین المللی در مقابل آمریکا کم بیاوریم.

وی با بیان اینکه تضعیف دولت تضعیف نظام است،ادامه داد:اگر نقدی وجود دارد باید دلسوزانه گفته بشود.

استاد دانشگاه تهران بیان داشت:انقلاب به برکت رهبری امام راحل و امام خامنه ای،خون شهدا و ایستادگی ملت پر افتخار بوده و برای سربلندی نیازمند استمرار این مسیر است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 1 =