گوش به فرمان ولایت بودن به شعار نیست/ درآمد پروژه های سپاه در محرومیت زدایی هزینه می شود - سایت خبری زیتون خبر

فرمانده سپاه قدس گیلان:

گوش به فرمان ولایت بودن به شعار نیست/ درآمد پروژه های سپاه در محرومیت زدایی هزینه می شود

چهارشنبه، ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۹:۱۶ ب.ظ | 195 بازدید |   | کد خبر: 49194
49195

فرمانده سپاه قدس گیلان، با بیان اینکه گوش به فرمان ولایت بودن به شعار نیست، گفت: هرکس فاصله اش را با ولایت تنظیم کند شناختش اسان می شود.

به گزارش زیتون خبر، سردار محمدعبدالله پور در مراسم بهره برداری از پروژه آبرسانی روستای لیاول سفلی، ضمن تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت دهه مبارک فجر اظهار کرد: انقلاب اسلامی با پیروزی خود دنیا را به چالش کشید و از همان روز دشمنی علیه نظام توسط دشمنان آغاز شد.

وی با بیان اینکه دشمن در ۴ دهه گذشته از هیچ دشمنی و توطئه ای علیه نظام فروگذار نبوده است، ادامه داد: اختلاف افکنی یکی از ترفندهای دشمن است تا بتواند به اهدافش دست یابد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه ایستادگی در مقابل استکبار را امام راحل به ما آموخت، بیان داشت: دشمن هیچگاه دست از دشمنی با کشور بر نمی دارد چرا که آنها با اصل نظام اسلامی مشکل دارند.

سردار عبدالله پور با بیان این مطلب افزود: برجام نمونه ای از بدعهدی آمریکایی هاست و عیلرغم تعهداتی که داده است روز بروز بر دشمنی و کینه جویی خود می افزاید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به توانمندی نظامی ایران اشاره کرد و گفت: اگر دشمن از چهار طرف بخواهد به کشور هجوم بیاورد باز نمی تواند گزندی به کشور وارد کند.

فرمانده سپاه قدس گیلان اضافه کرد: ناو های مجهز و هواپیما بر امریکا در خلیج فارس مستقر است اما جرأت کج نگاه کردن به ایران اسلامی را ندارد.

وی به دستگیری دریانوردان آمریکایی اشاره کرد و گفت: دستگیری دریانوردان آمریکایی آنها را خار و ذلیل کرد و قدرت و توان نظامی و دفاعی کشور را به همه گان نشان داد.

سردار عبدالله پور با بیان اینکه به فرمان رهبر معظم انقلاب در یکصد دهستان کشور قرارگاه پیشرفت و آبادانی شکل گرفته است، ادامه داد: دهستان درفک رودبار یکی از سه دهستان پیشرفت و آبادانی گیلان است.

وی ترویج فرهنگ زندگی ایرانی و اسلامی، رفع مشکل بیکاری و ایجاد زیر ساخت ها و رسیدگی به سلامت مردم را از اهداف شکل گیری این قرارگاه دانست و گفت: این طرح در دهستان درفک رودبار با جمعیت بیش از دوهزار نفر و ۹ روستا اجرا می شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان، ترویج سبک زندگی ایرانی و اسلامی را مورد تاکید قرار داد و بیان داشت: ۸۰ درصد از سه هزار مسجد استان گیلان بسته است و کسی احساس مسئولیتی نسبت به دین خدا ندارد.

سردار عبدالله پور ادامه داد: با مشارکت سپاه و سایر نهادها یک هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی مددجویان طی یک سال احداث گردید اما بیش از دوهزار مددجوی کمیته امداد همچنان فاقد مسکن هستند.

وی با بیان این مطلب اظهار کرد: طبق آمار قریب به ۴هزار مددجوی بهزیستی یک تا بیش از پنج معلول فاقد مسکن هستند.

فرمانده سپاه قدس گیلان در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه یک ریال از پول پروژه های سپاه به سپاه بر نمی گردد، افزود: تمامی اعتبارات در مناطق محروم برای رفع محرومیت زدایی هزینه می شود.

سردار عبدالله پور با بیان اینکه رمز پایداری انقلاب ولایت است، گفت: اگر امام نبود نمی توانستیم کشور را نگه داریم و حصرت آقا نبود نمی توانستیم کشور را به جلو پیش ببریم.

وی با بیان اینکه گوش به فرمان ولایت بودن به شعار نیست، ادامه داد: هرکس فاصله اش را با ولایت تنظیم کند شناختش اسان می شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان، تاکید کرد: مردم نمی پذیریند فردی شعار ولایت بدهد اما در جای گرم و نرم بنشیند و به فکر رفع مشکلات مردم نباشد.

سردار عبدالله پور با بیان اینکه مقام معظم رهبری از از اختلاف خوشش نمی آید، افزود: هر کس به دنبال اختلاف افکنی است از ولایت نیست.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 2 =