امام جمعه منجیل:

ترامپ دیوانه بداند تقاص این بی ادبی ها را خواهد دید

جمعه، ۲۲ دی ۱۳۹۶ساعت: ۱:۵۵ ب.ظ | 218 بازدید |   | کد خبر: 48038
48040

امام جمعه منجیل، با بیان اینکه ترامپ دیوانه بداند تقاص این بی ادبی ها را خواهد دید، گفت: شما و ایادی شما با به آتش کشیدن پرچم ایران اسلامی دل ملت را سوزاندید.

به گزارش زیتون خبر، حجت الاسلام والمسلمین سیداعلا خضری در خطبه های عبادی و سیاسی جمعه شهر منجیل که با حضور نمازگزاران ولایی این شهر در مسجد طاهریه برگزار شد، اظهار کرد: مامور به اجرای عدالت در جامعه هستیم.

وی با اشاره به کلام پیامبر اکرم(ص) ادامه داد: ای مسئولین نظام اسلامی مواظب باشید مردم فقیر نشوند به فکر معیشت مردم باشید اگرمعیشت نداشته باشند غافل می شوند و نماز بپا نمی دارند.

خطیب جمعه منجیل، ضمن قدردانی از حضور مردم در راهپیمایی محکومیت اغتشاشات اخیر و مثلث کفر، شرک و نفاق بیان داشت: مردم با مشت گره کرده با شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل و مرگ بر منافق بر دهان استکبار عالم زدند.

حجت الاسلام خضری، افزود: نیروی انتظامی با درایت با آشوب گران برخورد کرد و توانست این قائله را مدیریت کند.

وی، بیان کرد: چهل سال است آمریکا می خواهد به نظام ضربه بزند و خون جوانان عالم را بمکد.

امام جمعه منجیل با اشاره به روز فرار شاه، اظهار کرد: امام با حمایت ملت در حالی که نه اسلحه به دست داشتند تنها با قدرت الهی شاه را از کشور فراری دادند.

حجت الاسلام خضری، با بیان اینکه ایران در مقابله با شیطان عقب نشینی نمی کند، ادامه داد: بعد از چهل سال امریکا خار و ذلیل شده و از منطقه رانده شده است.

وی با تاکید بر اینکه ترامپ دیوانه بداند تقاص این بی ادبی ها را خواهد دید، اظهار کرد: شما و ایادی شما با به آتش کشیدن پرچم ایران اسلامی دل ملت را سوزاندید.

خطیب جمعه منجیل، افزود: ملت نشان دادند بصیر و متدین هستند الان وقت سه قوه است قوه قضاییه شجاعت نشان بدهد و قوه مجریه برای مردم فداکاری کند.

حجت الاسلام خضری با گلایه از واردات بی رویه دولت، گفت: چرا باید ۷۰ درصد ذرت از خارج وارد بشود، چرا از استعداد جوانان استفاده نمی شود؟

وی تاکید کرد: ایران غنی است، این همه معادن داریم نباید بگذاریم مردم با مشکل و فقر روبرو باشند.

خطیب جمعه منجیل، اظهار کرد: آقای مسئولین چرا نباید قدر این مردم که عاشق انقلاب و شهدا هستند را ندانیم؟ ‌

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 36 = 38