امام جمعه رودبار در گفت و گو با زیتون خبر:

جناحی فکر نمی کنم ولایی فکر می کنم/ خیانت رسانه ای نکنید

پنج شنبه، ۲۱ دی ۱۳۹۶ساعت: ۴:۰۲ ب.ظ | 235 بازدید |   | کد خبر: 48024
46426

امام جمعه رودبار، با تصویه به اصحاب رسانه که خیانت رسانه ای نکنیم، ادامه داد: برخی در صفحه ای از نشریه رهبری را هدف قرار می دهند و در صفحه بعد می خواهند بگونه ای جلوه دهند که مدافع مواضع ولایتند.

حجت الاسلام والمسلمین مسعود داودی در گفت و گو با خبرنگار زیتون خبر، اظهار کرد: فعالیت رسانه ای برای تبلیغ و رساندن پیام یک رسالت است.

وی با اشاره به سختی ها و اهمیت خبرنگاری ادامه داد: فعالیت یک خبرنگار با سختی ها، کم لطفی، کم مهری و بعضا محرومیت هایی روبروست.

امام جمعه شهرستان رودبار، انتقال صحیح اخبار را رسالت یک خبرنگار دانست و بیان داشت: دشمن برای انتقال اخبار ناصحیح نیز برنامه ریزی کرده و سعی در اجرای اهداف خود در پس پرده اخبار رسانه ای است.

حجت الاسلام داودی، افزود: در کشوری زندگی می کنیم که دارای اصول و ارزشهای والایی است که دشن با هر ترفند و ابزاری به دنبال دشمنی و ضربه زدن به اصول آن می باشد.

وی ابزار رسانه را یکی از حربه های دشمن دانست و گفت: برخی رسانه ها ابزار و سخنگویی برای بیان اهداف و برنامه های دشمن تبدیل شده اند و از طریق آمریکا و اسرائیل حمایت می شوند.

امام جمعه رودبار، اضافه کرد: مردم باید موضع دشمن را بشناسند و بدانند رسانه ای که  دلسوز انقلاب و آرمانهای آن است اصول ارزشهای کشور را هدف قرار نمی دهد و اهانت نمی کند.

حجت الاسلام داودی با بیان اینکه از اصحاب رسانه رعایت اخلاق رسانه ای را انتظار می رود، بیان داشت: در خطبه های هفته گذشته نماز جمعه بیان کردم که برخی کانال ها ابزار دشمن بوده و هستند، یکی از آنها که ترویج خشونت می کرد مسدود شد همچنین ادامه دادم که فضای مجازی که بلندگوی دشمن است را باید خفه کرد.

وی با بیان این مطلب ادامه داد: عده ای سر و ته این مطلب را زده اند و بگونه ای دیگر این مطلب را به مخاطبان انتقال داده اند که اصل معنی جمله تغییر کرده است.

امام جمعه شهرستان رودبار، با بیان اینکه بلندگوهای دشمن نباید آزادانه هر مطلب را برای برهم زدن امنیت و اقتدار کشور منتشر کنند، تاکید کرد: در هشت سال دفاع مقدس هم دشمن در خط نبرد از بلندگو برای تضعیف روحیه رزمندگان استفاده می کرد که رزمنده ها این بلندگو ها را هدف می گرفتند.

حجت الاسلام داودی، اظهار کرد: برخی رسانه ها علنا رهبری و روحانیت را نشانه رفته اند و در صفحات خود به طریق مختلف به دنبال تضعیف جایگاه روحانیت هستند.

وی ادامه داد: این رسانه ها یک روز آیت الله مصباح را هدف قرار می دهند، یک روز علیه آیت الله علم الهدی مطلب می نویسند و می بینند در کدام سایت و خبرگزاری علیه روحانیت صحبت شده و آن را برمی دارند و منتشر می کنند.

امام جمعه رودبار، با تصویه به اصحاب رسانه که خیانت رسانه ای نکنیم، ادامه داد: برخی در صفحه ای از نشریه رهبری را هدف قرار می دهند و در صفحه بعد می خواهند بگونه ای جلوه دهند که مدافع ولایتند.

حجت الاسلام داودی با بیان اینکه من جناحی فکر نمی کنم ولایی فکر می کنم، گفت: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری سعی کرده ام همیشه برای جناح های سیاسی یک پدر باشم.

وی ادامه داد: به عنوان امام جمعه در برخی مواقع مدارا کرده ایم و در برخی مواقع هم روی مواضع خود سفت و سخت مانده ایم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 68 = 70