به منظور گرامیداشت شهدای آتش نشان؛

مسافر پلاسکو با پای پیاده راهی تهران شد/ آتش نشان از همه هستی اش می گذرد

سه شنبه، ۱۹ دی ۱۳۹۶ساعت: ۳:۲۶ ب.ظ | 306 بازدید |   | کد خبر: 47920
47922

محسن رنجکش آتش نشان پنجاه و یک ساله کلاچایی که به منظور گرامیداشت شهدای آتش نشان راهی تهران است امروز به شهر شکوفه های زیتون رسید.

به گزارش زیتون خبر، محسن رنجکش آتش نشان پنجاه و یک ساله کلاچایی که به منظور گرامیداشت شهدای آتش نشان راهی تهران است امروز به شهر شکوفه های زیتون رسید.

وی در گفت و گو با خبرنگار زیتون خبر، ضمن گرامیداشت شهدای آتش نشان به ویژه شهدای آتش نشان پلاسکو، اظهار کرد: سفر خود را شش روز پیش از شهر کلاچای به مقصد تهران آغاز کرده ام.

وی که بیست و نه سال خدمت در آتش نشانی را تجربه کرده است، از تلخ و شیرین ۲۹ سال خدمت و فداکاری در نبرد آب و آتش می گوید: در دوران خدمتم آنچه دیده ام خاطرات تلخ حوادث است و آنچیزی که خوشحالم می کند تلاش فداکارانه آتش نشانان است که برای نجات جان و مال مردم به دل حادثه می روند.

رنجکش عرض ارادت به مقام شامخ شهدای آتش نشان را مهم ترین هدف این سفر عنوان کرد و گفت: از تلاش های آتش نشانی و شهرداری کلاچای ممنون هستم که با حمایت خود در این امر خیر یاری ام کردند.

وی با بیان اینکه روزی ۳۰ کیلومتر پیاده روی می کند، ادامه داد: در شهرهای عبوری مورد استقبال آتش نشانان قرار می گیرم و قوت قلب می گیرم.

مسافر پلاسکو، که پرچمی منقش به تصاویر شهدای آتش نشان پلاسکو را به همراه دارد، ادامه می دهد: آتش نشان از همه هستی خود که جانش است برای نجات جان و مال مردم می گذرد.

این آتش نشان مسیر ۳۸۹ کیلومتری کلاچای تا تهران را با پای پیاده طی می کند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 1 =