نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی:

کشور به وحدت و همدلی نیاز دارد/ فرصت نداریم همدیگر را تخریب کنیم

شنبه، ۱۶ دی ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۱۸ ق.ظ | 202 بازدید |   | کد خبر: 47771
47772

نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی، گفت: کشور به وحدت و همدلی نیاز دارد، نباید بهانه دست دشمن دهیم، از کشورهای بیگانه آموزش می دهند و در کشور ما اغتشاش می کنند.

به گزارش زیتون خبر، دکتر منوچهر جمالی در نشست بررسی مسائل مشکلات مناطق مختلف این شهرستان که در فرمانداری رودبار برگزار شد، اظهار کرد: همه ما بدهکار شهدا هستیم، فرصت نداریم همدیگر را تخریب کنیم، کشور به وحدت و همدلی نیاز دارد، نباید بهانه دست دشمن دهیم، از کشورهای بیگانه آموزش می دهند و در کشور ما اغتشاش می کنند.

وی افزود: ما سرباز ولایت و نظام هستیم و باید کار در چهارچوب قانون را برای مردم سرلوحه کارمان قرار دهیم وبا ارتقاء شاخص ها شرایط زندگی بهتر را فراهم نمائیم.

نماینده رودبار، با اشاره به خدمات انجام شده در شهرستان، بیان داشت: اعتبار هفتاد میلیارد ریالی آبرسانی به روستاها، ارتقاء شاخص ۲۶درصدی ابتدای سال ۹۵ به ۳۷ درصد در ابتدای سال جاری، ارتقاء گاز رسانی از۲۲درصد به ۶۲ درصد در ابتدای سال جاری و افزایش آن به بالای ۹۰ درصد در پایان سال مالی جاری از جمله خدمات است که از نظام و دولت دریافت شده است .

جمالی همچنین متقاعد کردن مسئولان کشور را برای عبور آزادراه رشت – قزوین از داخل شهر رودبار یاد آور شد وگفت: با این اقدام از بیکار شدن بیش از سه هزار نفر ورکود اقتصادی جلوگیری می شود.

فرماندار رودبار نیز در این نشست گفت: باید حرفها و مطالبات بحق مردم را بشنویم، اما مطالبه گری با تخریب و اغتشاش منافات دارد.

اسماعیل میرغضنفری افزود: وحدت و همدلی و پرهیز از اختلافات، تفرقه انگیزی و حاشیه سازی توام با تلاش و همت مضاعف مسئولان کشور را از خسارتهای سنگین و عقب ماندگی مصون نگه می دارد و دشمنان را در رسیدن به اهدافشان ناکام می گذارد.

وی با بیان اینکه افراط و تفریط همیشه محکوم به شکست است و مردم بعنوان قضاوت کننده واقعی رصد کننده امور هستند اظهار داشت: در راستای سیاستگزاریهای نظام و همراه با اهتمام نماینده شهرستان و دستگاههای اجرایی و همدلی ائمه جمعه تلاش کرده ایم هر آنچه در توانمان است انجام دهیم اگر چه لیاقت مردم بیشتر از اینهاست.

فرماندار رودبار گفت: برغم شرایط و تنگناههای اعتباری کشور چهره این شهرستان در مقایسه با دوسال گذشته تغییر کرده است واین تفاوت را با اندکی تامل می توان مشاهده کرد و اکنون هم اگر پروژه آسفالت در برخی مناطق راکد مانده است بدلیل اجرای پروژه های آبرسانی و گاز رسانی است تا از اتلاف آسفالت که در پی کنده کاریها ایجاد می شود جلوگیری گردد.

میر غضنفری تحقق رویای گازرسانی به بسیاری از روستاهای صعب العبور و دور دست شهرستان، آبرسانی، آسفالت راهها ومعابر روستایی، ادامه ساخت پروژه های راکد شهرستان رودبار همچون سد دیورش، استخر شنای بانوان، ورزشگاه پنج هزار نفری رستم آباد، مجتمع فرهنگی شهرک ایثارگران منجیل و دیگر خدمات عام المنفعه را بخشی کوچکی از خدمات دولت تدبیر و امید اعلام و اظهار امیدواری کرد: به زودی مردم با بهره برداری از بخش اعظم این پروژه ها، خدماتشان را دریافت خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 1 =