شنیده ها از جانشینی انصاری به عنوان فرماندار رودبار خبر می دهند - سایت خبری زیتون خبر

ایستگاه بعدی عزل و نصب های رودبار کجاست؟

شنیده ها از جانشینی انصاری به عنوان فرماندار رودبار خبر می دهند

سه شنبه، ۱۴ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۰۲ ق.ظ | 530 بازدید |   | کد خبر: 46521
46522

در آخرین شنیده ها از شهرستان رودبار علیرضا انصاری معاون فعلی سیاسی شهرستان رودبار یکی از گزینه های فرمانداری رودبار است.

به گزارش زیتون خبر، این روزها تب و تاب تغییر فرمانداری ها در گیلان و سایر شهرستانهای کشور داغ است و این گفت و شنود ها به رودبار نیز رسیده است و در شبکه های مجازی شهرستان رودبار شنیده ها حکایت از تغییر فرماندار رودبار، خبر می دهند.

شنیده ها حکایت از این دارند که علیرضا انصاری معاون فعلی سیاسی فرمانداری رودبار یکی از گزینه های فرمانداری رودبار است. عده ای معتقدند از ویژگیهای علیرضا انصاری سلامت نفس و اخلاق مداری است که وجودش می تواند فضای سالمتری در رودبار حاکم کند.

اصلاح طلبان نیز معتقدند انصاری یکی از اصلاح طلبان سالم و خوشنام است که در بین اصولگرایان نیز محوبیت دارد و همین خصلت او فضای آرامی در شهرستان رقم می زند و نقطه قوتی برای دولت رقم بزند.

اما در کنار این شنیده ها خالی از لطف نیست که میرغضنفری فرماندار فعلی شهرستان رودبار نیز در مدت زمانی که عهده دار سکان فرمانداری رودبار است با تعامل و همدلی خدمات ارزشمندی را در مناطق مختلف به یادگار گذاشته است.

از جمله ویژگیهای او حضور میدانی در میان روستاها و سرکشی از ادارات است که از نزدیک در جریان امور اداره شهرستان قرار می گیرد.

مطالب فوق تنها شنیده هایی است که در فضای مجازی شهرستان دست به دست می شود و انتشار آن تایید یا رد آن از سوی پایگاه خبری زیتون خبر نیست.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 74 = 77