رئیس دانشگاه آزاد اسلامی رودبار:

تحصیل ۱۷۰۰ دانشجو در دانشگاه آزاداسلامی و دانشکده سما رودبار

سه شنبه، ۲۳ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۶:۲۶ ق.ظ | 175 بازدید |   | کد خبر: 45473
45474

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی رودبار، از تحصیل ۱۷۰۰ دانشجو در دانشگاه آزاداسلامی و دانشکده سما رودبار خبر داد و گفت: بیش از ۵۰۰ دانشجو در سال تحصیلی جدید جذب شده اند.

به گزارش زیتون خبر، دکتر فدایی در جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودبار ضمن تسلیت ایام سوگواری اهل بیت علیهم السلام، اظهار کرد: دانشجویان باید با تأسی از حرکت سیدالشهداء(ع) الگوی معنوی و آزادگی را در مسیر زندگی خود قرار دهند.

وی ضمن خیر مقدم به دانشجویان جدیدالورود، ادامه داد: انتظار از دانشجو با کسب دانایی و دانش، می تواند با خلاقیت و تدبیر کلید برتری بسیاری از دارایی ها باشد.

دکتر فدایی گفت: دانشگاه بعنوان یک نهاد تأثیر گذار در جامعه علاوه بر پرورش علمی، تربیت فرهنگی را نیز در سرلوحه مسیر شتاب علمی خود قرار داده است.

رئیس واحد گفت: دانشجو باید مطالبه گر باشد و با کارگاهها، آزمایشگاههای مجهز و امکانات مختلفی که در اختیار دارد بهره برداری کافی را از زمان ببرد.

وی از تحصیل ۱۷۰۰ دانشجو در دانشگاه آزاداسلامی و دانشکده سما رودبار خبر داد و گفت: بیش از ۵۰۰ دانشجو در سال تحصیلی جدید جذب شده اند.

حجت الاسلام رهبر شاد رئیس اداره اوقاف رودبار نیز در سخنانی با شرح مبسوطی از آیات و روایات، علم و علم آموزی را تشریح کرد و گفت: انسان دوستار دانایی است و همه به عالم نیازمندند.

وی افزود: شما دانشجویان گرامی بایداز روزها و فرصت های جوانی کمال بهره برداری را ببرید.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 2 =