معضلی که صدای مردم منجیل را درآورده است؛

رمپ ورود و خروج آزادراه در شهر منجیل اجرایی خواهد شد؟ گوش شنوایی برای درد مردم نیست بجای شعار کمی هم عمل کنیم

شنبه، ۲۰ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۹:۳۶ ق.ظ | 312 بازدید |   | کد خبر: 45332
45335

از مسئولان محترم شهر منجیل و شهرستان رودبار یک سوال داشتم چه زمانی رمپ ورود و خروج آزادراه در شهر منجیل اجرایی خواهد شد؟ دیشب ساعت ۲ بهمراه خانواده از تهران با اتوبوس به منجیل رسیدیم و از راننده خواهش و تمنا کردیم به داخل شهر بیاید اما این کار را نکرد و ما را زیر کوه پیاده کرد.

به گزارش زیتون خبر، حجت الاسلام والمسلمین سیداعلا خضری در بیان مشکلات مردم شهر منجیل پیام شهروندان منجیل را در خطبه های دوم نماز جمعه قرائت کرد و از مسئولین برای رفع آن استمداد طلبید:

وی با قرائت پیام شهروندان منجیل گفت: در پیام یکی از شهروندان آمده است کلام خود را با این جمله رهبر عزیزمان آغاز می کنم که می فرمایند: همه مسئولین باید در خدمت به مردم از یکدیگر سبقت بگیرند و یک نهضت خدمت به مردم راه بیندازند.

از مسئولان محترم شهر منجیل و شهرستان رودبار یک سوال داشتم چه زمانی رمپ ورود و خروج آزادراه در  شهر منجیل اجرایی خواهد شد؟ دیشب ساعت ۲ بهمراه خانواده از تهران با اتوبوس به منجیل رسیدیم و از راننده خواهش و تمنا کردیم به داخل شهر بیاید اما این کار را نکرد و ما را در منطقه کوی پاسداران زیر کوه پیاده کرد و با گذشتن از موانع وسط اتوبان و بالا آمدن از یک تپه کوچک توانستیم خود را به منطقه مسکونی کوی پاسداران برسانیم.

اگر زیاده گویی می کنم عذر می خواهم اما این یک درد و دل که بارها گفته شده اما گوش شنوایی نیست. خواهش دارم از مسئولان شهر منجیل و شهرستان رودبار فکری به حال مردم کنند واقعا انقدر سخت می باشد احداث رمپ در شهر منجیل آیا بهتر نیست بجای شعار کمی هم عمل کنیم.

از فرماندار عزیز و بومی آقای میرغضنفری خواهش می کنیم پیگیر اجرایی شدن رمپ منجیل باشند. همچنین از امام جمعه محترم شهر منجیل خواهشمندیم تا اجرایی شدن این طرح پیگیر مسائل باشند و از مسئولین مطالبه کنند این حق مردم شهر دارالمومنین منجیل می باشد.

وی با قرائت پیام دیگری از شهروندان منجیل گفت: مدرسه فرحناز معصومی هنوز دیوار که خراب درست نشده چند روز دیگه بچه هایمان می خواهند به مدرسه بروند خدای نکرده اگه دیوار حیاط مدرسه خراب شود جان دانش آموزان به خطر می افتد.

شما را به خدا رسیدگی کنید دانش آموزان این مدرسه دختر هم هستند لذا اگر اتفاقی بیافتد جبرانش غیر ممکن خواهد بود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

35 + = 39