زلزله طبیعی و سیاسی در عمارلوی رودبار/ زلزله ۳ ریشتری تا خداحافظی با بخشدار

سه شنبه، ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ساعت: ۶:۵۰ ب.ظ | 287 بازدید |   | کد خبر: 43365
43366

عمارلوی رودبار این روزها درگیرو دار زلزله طبیعی و سیاسی است و زلزله ۳ ریشتری تا خداحافظی با لاجوردی بخشدار این منطقه را به خود دیده است.

به گزارش زیتون خبر، بخش عمارلوی شهرستان رودبار این روزها در گیر و دار زلزله طبیعی و سیاسی است. در حادثه طبیعی زلزله ای به قدرت ۳ ریشتر جیرنده عمارلو را لرزاند. اما زلزله دیگری که چند روزی است در این منطقه آمده است زلزله سیاسی و خدا حافظی با علی لاجوردی بخشدار بخش عمارلوی این شهرستان است.

علی لاجوردی از فرهنگیان و معاونین آموزش و پرورش منطقه عمارلو بود که از سه سال قبل سکان هدایت بخشداری باسابقه این منطقه را بر عهده گرفت. لاجوردی در مدت سه سال گذشته با همکاری مسئولین وقت و حاضر خدمات ارزنده ای را برای رفع محرومیت ها در عمارلو از خود بجای گذاشت و براساس خبرهای واصله به این پایگاه خبری چند روزی است با بخشداری عمارلو خداحافظی کرده است.

همچنین خبر می رسد با حفظ سمت مسئولیت سرپرستی بخشداری عمارلو به علیرضا انصاری معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری رودبار محول شده و تا معرفی بخشدار جدید این بخش اداره امور بخشداری و منطقه بر عهده ایشان است.

این روزها که بازار تغییر استاندار گیلان داغ داغ است، خبرها از تغییر فرمانداران برخی شهرستانها و به طبع بخشداران را شاهد خواهیم بود.

علی ایحال تا کنون این لاجوردی بخشدار عمارلو است که در آغاز کار دولت دوازدهم با بخشداری عمارلو خدا حافظی کرد تا اولین مدیر سیاسی تودیع شده در بدنه وزارت کشور باشد.

تاکنون خبری از سمت جدید لاجوردی به گوش نرسیده است اما طی شنیده ها یکی از کارکنان فرمانداری رودبار سکان هدایت بخشداری عمارلو را برعهده خواهد گرفت.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

40 + = 42