رئیس اداره اوقاف و امور خیریه رودبار:

حجاب ضامن امنیت اجتماعی است/ خانوده ها فضای مجازی را خانه کنترل کنند

دوشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۶ساعت: ۹:۲۳ ق.ظ | 183 بازدید |   | کد خبر: 41615
39775

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه رودبار، گفت: یکی از واجبات و ترک محرمات در انسان رعایت حجاب و عفاف است که این مورد از ضروریات دین اسلام بوده و حفظ و حریم و امنیت اجتماعی بوسیله حجاب است، که در این راستا هم مرد و هم زن در امان است.

به گزارش زیتون خبر، حجت الاسلام والمسلمین حمید رهبرشاد در مراسم حجاب و عفاف که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودبار برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به دستور موکد قرآن، حجاب و عفاف در قرآن در آیات متعدد آمده و انسان را به رعایت آن تاکید داشته است.

رئیس اوقاف شهرستان رودبار در مراسم حجاب و عفاف  که به منظور نقش حجاب در تحکیم بنیان خانواده برگزار شده بود، ادامه داد: مقوله حجاب و عفاف فقط مختص به زنان خلاصه نمی شود، بلکه مردان نیز باید عفاف اسلامی را داشته باشند و در این راستا همه آحاد جامعه و مسئولان باید  در این امرمهم  مشارکت داشته و برنامه ریزی نمایند.

رهبر شاد گفت: یکی از واجبات و ترک محرمات در انسان رعایت حجاب و عفاف است که این مورد از ضروریات دین اسلام بوده و حفظ و حریم و امنیت اجتماعی بوسیله حجاب است، که در این راستا هم مرد و هم زن در امان است.

وی، در خصوص فضای مجازی در خانواده، گفت: فضای مجازی ابزاری است که از طرف خانواده باید کنترل شود و به فضای حقیقی که غیر قابل کنترل است، تبدیل نشود.

انتهای پیام

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 5 =