حجت الاسلام خضری در یادواره شهدای منجیل وحومه:

عده ای آنقدر سپاه را تخریب کردند که موجب بغض سردار سلیمانی شد/ امنیت کشور را شهدا فراهم کردند

شنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۶ساعت: ۹:۴۱ ق.ظ | 263 بازدید |   | کد خبر: 41546
41559

امام جمعه شهر منجیل، سردار سلیمانی را عامل عزت جهان شیعه دانست و گفت: عده ای آنقدر سپاه را تخریب کردند که سردار سلیمانی افتخار جهان با بغض و گریه بگوید: سپاه را نزنید اگر می زنید من را بزنید.

به گزارش زیتون خبر، حجت الاسلام والمسلمین سید اعلا خضری در مراسم یادواره شهدای شهر منجیل و حومه و شهید گمنام مهمان این شهر که با استقبال باشکوه مردم در مسجد طاهریه برگزار شد، ضمن قدردانی از حضور مردم و متولیان برگزاری یادواره شهدا، استمرار برگزاری چنین مراسم هایی را مورد تاکید قرار داد.

وی با بیان اینکه خون سرخ شهدا عالم شیعه را بیمه کرده کرد است، ادامه داد: استقامت، پایداری و استمرار شیعه مرهون خون شهدا است.

امام جمعه منجیل با بیان اینکه، این ایثارگری و از خود گذشتگی شهدا مسئولیت آور است، بیان داشت: حفظ آرمان های شهدا وظیفه ای است که همه نسبت به آن مسئولند.

حجت الاسلام خضری با بیان اینکه امنیت امروز حاصل خون شهدا است، ادامه داد: این شهدا بودند که با ایثار جان خود برای ما امنیت آوردند.

وی، در بخش دیگری از سخنان خود، سردار سلیمانی را عامل عزت جهان شیعه دانست و گفت: عده ای آنقدر سپاه را تخریب کردند که سردار سلیمانی افتخار جهان با بغض و گریه بگوید: سپاه را نزنید اگر می زنید من را بزنید.

امام جمعه منجیل در ادامه رهبری را مهم ترین رکن استمرار و حرکت رو به جلو دانست و اظهار کرد: موفقیت حرکت ما با انگشت اشاره ولی امر مسلیمن است.

گفتنی است، مداحی حاج مهدی سلحشور از مداحان ولایی و اجرای روایت گری توسط محمد لطیفی از دیگر بخش های این مراسم بود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

35 + = 44