به همت گروه فرهنگی مجاهدان روشنگر؛

اهدا گل به بانوان به مناسبت هفته عفاف و حجاب در رودبار+ تصاویر

پنج شنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۲۷ ق.ظ | 597 بازدید |   | کد خبر: 41488
41489

همزمان با هفته عفاف و حجاب به همت گروه فرهنگی مجاهدان روشنگر به بانوان در رودبار گل اهدا شد.

به گزارش زیتون خبر، همزمان با هفته عفاف و حجاب ویژه برنامه اهدای گل به بانوان و نذر کتاب در پارک شهدای شهر رودبار به همت گروه فرهنگی مجاهدان روشنگر برگزار شد.

عضو گروه فرهنگی مجاهدان روشنگر به خبرنگار زیتون خبر، گفت: این گروه متشکل از جمعی از بانوان طلبه حوزه ی علمیه رودبار است که کاملا مستقل و بدون وابستگی از هر نهاد دولتی و خودجوش فعالیت میکند.

فرزانه منفرد، ادامه داد: هزینه های فعالیت این گروه در مناسبت های فرهنگی توسط اعضای گروه یا به ندرت با مشارکت خیّرین تأمین می شود.

وی با اشاره به طرح اجرا شده همزمان با هفته عفاف و حجاب بیان داشت: این طرح در جهت مقابله با هجمه های دشمنان برای ترویج بی عفتی و بی حیایی اجرا شد.

عضو گروه فرهنگی مجاهدان روشنگر با گلایه از ایمکه هیچ کدام از نهادهای دولتی در راستای ترویج عفاف و حجاب اقدامی نمی کنند، گفت: به علت عدم توجه به ترویج فرهنگ عفاف و حجاب این وظیفه بر عهده گروه های فرهنگی گذاشته شده است.

منفرد، بیان داشت: در شهرستان رودبار احساس وظیفه کردیم و تصمیم گرفتیم تا در هفته ی حجاب، از محجبه ها بابت حفظ حجابشان تشکر کنیم.

وی، افزود: با اهدای گل به بانوان به آنها یادآوری کردیم که حجاب مهمترین و بزرگترین سلاح در برابر هجمه های فرهنگی دشمن در جنگ نرم است.

عضو گروه فرهنگی مجاهدان روشنگر، اهدای نذر کتاب به کودکان را از دیگر برنامه ها عنوان کرد و گفت: همچنین به کودکان ۴تا ۱۱ سال، کتاب “مهدیه و لباس های سخنگو” هدیه داده شد که بانی این نذر فرهنگی، خود اعضای گروه بودند.

به گفته وی این کتاب درباره ی چرایی و فلسفه ی حجاب و چگونگی حفظ حجاب برای دختران با شیوه ای نو و بیانی کودکانه صحبت می کند.

 

 

انتهای پیام

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 27 = 31