رئیس اداره مخابرات رودبار در گفت و گو با زیتون خبر:

اجرای ۱۷ پروژه مخابراتی/ در خدمت به مردم رودبار کوتاهی نکردم/ برخی زیبنده سخن نمی گویند

سه شنبه، ۲۰ تیر ۱۳۹۶ساعت: ۴:۴۲ ق.ظ | 392 بازدید |   | کد خبر: 41403
41404

رئیس اداره مخابرات رودبار، با بیان اینکه درب مخابرات بروی همه مردم برای پاسخگویی به مشکلات، نیازها و خواسته هایشان باز است، تصریح کرد: برخی گاها با لحنی با مدیری که حتی فرصت مرخصی رفتن را ندارد صحبت می کنند که زیبنده نیست.

به گزارش زیتون خبر، بهمن زیرک پرکاری رئیس اداره مخابرات بزرگترین شهرستان گیلان است که یقینا فراهم کردن خطوط  و شبکه های ارتباطی در تمامی نقاط و وجب به وجب مناطق کور و کوهستانی امری سخت و مستلزم صرف اعتبارات سنگین است.

با توجه به رشد و تکنولوژی برخورداری از نعمت تلفن و تلفن همراه حق مردم شهرستان رودبار است که بخشی از این امر مهم محقق شده و شاهد هستیم ۷ شهر رودبار و چهار بخش آن از نعمت اینترنت پرسرعت برخوردارند و تنها بخشی از نقاط کور تلفنی باقی مانده است که یقینا رفع این مشکل را تنها از رئیس مخابرات انتظار داشتن کمی دور از انصاف است و رفع آن نیازمند جذب اعتبارات استانی و ملی است.

 برخی گاها با لحنی با مدیری که حتی فرصت مرخصی رفتن را ندارد صحبت می کنند که زیبنده نیست.

رئیس اداره مخابرات رودبار، در گفت و گو با خبرنگار زیتون خبر، اظهار کرد: در تمام ساعت خدمتم به عنوان مسئول مخابرات سعی کردم ام لحظه ای کوتاهی نکنم چرا که معتقدم عملکرد همه لحظه های ما در پیشگاه خداوند فیلم برداری و ثبت و ضبط میشود و آن روز است که باید جوابگوی اعمال ما باشیم.

بهمن زیرک پرکاری، با بیان اینکه سال گذشته ۱۷ پروژه بزرگ مخابراتی در مناطق مختلف رودبار اجرایی شد، اظهار کرد: برای اجرای این پروژه ها ۴۵ میلیارد ریال اعتبار هزینه شد.

وی، سال گذشته را سال پرکار مخابرات رودبار دانست و گفت: سال گذشته حتی فرصت نکردم یک روز به مرخصی بروم و تلاشم این بود پروژه ها محقق شوند.

مسئول مخابرات رودبار، اجرای توسعه باند انتقال تجهیزات در شهرهای رودبار، منجیل، لوشان، رستم آباد و توتکابن، توسعه و افزایش سوئیچ در رستم آباد به تعداد ۴۸۰ مشترک، نصب و راه اندازی نسل سوم تلفن همراه ۳G در شهرهای رودبار، منجیل، لوشان و رستم آباد، اجرای بهسازی سایت BTS و WLL در روستاهای گلنگش، اسکولک، مراکز مخابرات رستم آباد، پاکده و توتکابن و اجرای توسعه مخابراتی در چلکاسر، حاجی ده، خاصکول، اسکولک و شیرکوه را از جمله این پروژه ها عنوان نمود.

وی با بیان اینکه پروژه های بسیاری نیز در سال جاری در رودبار اجرایی می شود، ابراز کرد: پروژهای امسال حسب برنامه زمانبندی و بودجه شده از مخابرات ایران به استان گیلان به تفکیک هر شهرستان ابلاغ شده و در حال پیگیری و انجام آن هستیم.

زیرک پرکاری با بیان اینکه اداره مخابرات رودبار در راستای خدمات دهی به پروژه های مسکن مهر شهرستان مشکلی ندارد، ادامه داد بخشی از کارهاانجام شده و مابقی نیز در دستور کار است.

وی با بیان اینکه درب مخابرات بروی همه مردم برای پاسخگویی به مشکلات، نیازها و خواسته هایشان باز است، تصریح کرد: برخی گاها با لحنی با مدیری که حتی فرصت مرخصی رفتن را ندارد صحبت می کنند که زیبنده نیست.

رئیس اداره مخابرات رودبار در پایان از زحمات و همکاری مسئولین شهرستان در راستای اجرای پروژه ها تشکر و قدردانی نمود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 3 =