فرمانده سپاه قدس گیلان در گفتگو با زیتون خبر:

وظیفه جوانان نسبت به شهدا سنگین است

پنج شنبه، ۸ فروردین ۱۳۹۲ساعت: ۳:۲۸ ب.ظ | 1,959 بازدید |   | کد خبر: 3936
3937

زیتون خبر: فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: راهیان نور جوانان ما را نسبت به وظیفه و مسئولیت خطیری که در قبال شهدا دارند حساس می کند.

سردار هامون محمدی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار اعزامی زیتون خبر به مناطق عملیاتی جنوب، اظهار داشت: یادآوری و پرداختن به روزهای حماسه این ملت می تواند آینده‌ساز باشد و به پویایی و حرکت به سمت جلوی جامعه کمک کند.

وی با بیان اینکه، دوران دفاع مقدس برگ زرینی در تاریخ ملت ایران است، افزود: در جنگ هشت ساله ملت شیعه در مقابل دنیای کفر، صهیونیسم و وهابیت ایستادگی کرد و ندای اسلام را سر داد.

فرمانده سپاه قدس گیلان، تصریح نمود: انقلاب اسلامی به رهبری امام(ره) به پیروزی رسید و به دنیا گسترش یافت.

وی ادامه داد: ملت ایران در جنگ تحمیلی در عین تنگدستی و فقر تجهیزات دفاعی با غیرت، تدّین و تعصبی که مردم نسبت به ارزشها و انقلاب اسلامی داشتند و جوانان غیوری که ندای حضرت امام(ره) را لبیک گفتند وارد عرصه پیکار شدند و حماسه آفرینی کرد.

15rسردار هامون محمدی در جمع بسیجیان رودبار(اهواز- فروردین ۹۲)

سردار محمدی ادامه داد: خیلی‌ها ایثارگری‌های رزمندگان در جبهه‌ها را باور نمی کنند، ما هم که بخش کوچکی از این دریای بیکران بودیم باورمان نمی شود در بخشی از این حماسه‌ها نقش داشتیم.

وی بیان کرد: پرداختن و مرور حوادث دوران جنگ می تواند جوانان را نسبت به گذشته آگاه و آشنا کند تا آنان بدانند میراث دار و وامدار چه امانت بسیار بزرگی هستند و این ارزشها با چه زحماتی به دست ما رسیده است.

فرمانده سپاه قدس گیلان، ادامه داد: جوانان و مردم وقتی علم به یک واقعیت داشته باشد در حفظ و نگهداری آن واقعیت و پدیده تلاش می کند و نقش خود را در این راستا مضاعف می نماید.

وی با بیان اینکه، راهیان نور ما را به این دستاوردها آشنا می کند، تصریح نمود: راهیان نور جوانان ما را نسبت به وظیفه و مسئولیت خطیری که در قبال شهدا دارند حساس می کند.

16rفرمانده سپاه قدس گیلان در پادگان شهید حبیب الهی اهواز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 9 = 12