مدیرکل ثبت احوال استان گیلان اعلام کرد

آماده‌باش ادارات ثبت احوال ‌گیلان ‌در روز انتخابات برای صدور کارت ملی و شناسنامه‌

پنج شنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۲:۰۷ ق.ظ | 234 بازدید |   | کد خبر: 39197
31762

مدیرکل ثبت احوال استان گیلان گفت: اداره کل ثبت احوال استان گیلان برای صدور کارت ملی و شناسنامه متقاضیان در آستانه انتخابات آمادگی کامل دارد.

به گزارش زیتون خبر به نقل از تسنیم،قاسم روحانی‌فر در نشست خبری در رشت با اشاره به اینکه اداره کل ثبت احوال گیلان برای صدور کارت ملی و شناسنامه متقاضیان در آستانه انتخابات آمادگی کامل دارد اظهار داشت: روزهای پنجشنبه و جمعه تمامی ادارات ثبت احوال در سطح استان گیلان آماده خدمات رسانی هستند.

مدیرکل ثبت احوال استان گیلان با بیان اینکه این امر در روز جمعه و برگزاری انتخابات شدت می‌‌گیرد افزود: شهروندان گیلانی می‌توانند با مراجعه به ادارات ثبت احوال و دفاتر پیشخوان دولت، شناسنامه‌های خود را برای حضور در انتخابات دریافت کنند.

وی با تاکید بر اینکه حجم زیادی از کارت‌های ملی هوشمند در دفاتر پست استان موجود است و توصیه می‌شود شهروندان به‌منظور تحویل کارت‌های ملی هوشمند خود به ادارات ثبت احوال و پست استان مراجعه کنند گفت: افرادی که تحت هر عنوان فاقد کد ملی هستند می‌توانند به‌منظور دریافت شماره ملی به ادارات مذکور مراجعه کنند.

مدیرکل ثبت احوال استان گیلان با بیان اینکه تمامی ادارات ثبت احوال در استان گیلان در ایام مذکور از آمادگی کامل برخوردار هستند تاکید کرد: برای دریافت شماره ملی و شناسنامه به‌منظور شرکت در انتخابات هیچ‌گونه، محدودیتی وجود ندارد.

روحانی‌فر با بیان اینکه برای شرکت در انتخابات جهت تایید و احراز هویت افراد، داشتن شناسنامه و کارت شناسایی ملی الزامی است تصریح کرد: چنانچه افراد، کارت شناسایی ملی خود را به همراه نداشته باشند ارائه شماره ملی به مأموران صندوق‌های جمع آوری رأی الزامی است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 46 = 56