فرمانده و راوی هشت سال دفاع مقدس:

انتخابات امسال امتحان عوام است نه خواص/ نمی توان انقلاب و کشور را با اشرافی گری و کدخدایی پیش برد

پنج شنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۳۷ ق.ظ | 453 بازدید |   | کد خبر: 37921
37899

فرمانده و راوی ۸ سال دفاع مقدس، گفت: صدور انقلاب ثابت کرده انقلاب اسلامی مسیرش را درست می رود و به نتیجه هم خواهد رسید اما در این بین عده ای هستند از ادامه مسیر و همراهی انقلاب دلشان شل شده است.

به گزارش زیتون خبر،حسین یکتا در گردهمایی فعالان فرهنگی شهرستان رودبار تحت عنوان گفتمان انقلاب اسلامی که صبح امروز در حسینیه شهدای گمنام شهر لوشان برگزار شد،اظهار کرد: انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن ۵۷ به رهبری عالمانه،عارفانه و حکیمانه رهبر کبیر انقلاب و پشتوانه مردم به ثمر نشست و تمامی رشته های آمریکا را پنبه کرد.

وی قائله سیستان،ترورها،درگیری های داخلی تحریم ها را از توطئه های دشمن دانست و ادامه داد:دشمن برای انجام توطئه هایش به هر ریسمانی چنگ می زد.

فرمانده دوران دفاع مقدس،جنایات منافقین را از دیگر توطئه های دشمنان برشمرد و بیان داشت:منافقین ۱۷ هزار نفر از مردم این کشور را در کوچه و بازار،مسجد و …به شهادت رساندند وقتی هم که به سزای اعمالشان رسیدند امروز عده ای می گویند که چرا منافقین را اعدام کردید؟

یکتا به قائله کردستان اشاره کرد و گفت:برای بله گفتن یک دختر دموکرات در سفره عقد سر ۱۷ روحانی،پاسدار، بسیجی از بدن جدا شد.

وی با تاکید بر اینکه یک لحظه از جنگ هشت ساله نادم نیستیم،افزود:در جنگ هشت ساله در مقام تمام دنیا ایستادگی و مقاومت کردیم.

مسئول بنیاد کرامت امام رضا(ع)،عاقبت صدام را عبرتی برای دشمنان دانست و گفت:قبر صدام هم که خون به دل همه مردم ایران کرده بود تخریب شد تا اثری از او نماند.

یکتا بیان داشت:وقتی رزمندگان در شبهای عملیات به امام حسین(ع) توسل می کردند و می گفتند راه قدس از کربلا می گذرد عده ای به تمسخر می گفتند ایرانی ها پشت شلمچه گیر کرده و دم از حسین(ع) می زنند اما می بینم به مدد شهدا کاروان میلیونی اربعین به راه افتاده است.

وی، اضافه کرد:ترامپ دست نشانده اسرائیلی هاست هرکس بخواهد با اسرائیل هم پیمان شود باید نوکری اش را بکند و به دست بوسی اش برود بعد سمتی را بگیرد.

روای هشت سال دفاع مقدس،با بیان اینکه گفته های رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری به تحقق پیوسته است،ادامه داد:رهبر کبیر انقلاب درباره آینده انقلاب،عاقبت صدام،کویت و … فرموده بودند که همه محقق شد.

یکتا،یادآور شد:مقام معظم رهبری نیز در مورد برجام فرمودند امیدی ندارند و نتیجه اش مشخص شد،گفتند آتش داعش به جان آمریکا می افتد که حرکات تروریستی این گروه ها بیانگر این امر است.

وی با بیان اینکه انقلاب و آرمانهای امام به سایر کشورها صادر شده است،گفت:امام(ره) ۱۱ میلیون مرید در نیجریه و سایر کشورها دارد،۱۷۰۰ نفر از اروپا به زیارت اربعین آمده اند و التماس می کنند آنها را به شلمچه ببریم.

فرمانده هشت سال دفاع مقدس با بیان اینکه دین اسلام در کشورهای اروپایی به شدت در حال گسترش است،ادامه داد:از ترس گسترش دین اسلام،داعش را به جان کشورهای اروپایی انداختند.

وی بیان کرد:زائرانی از ۴۰ کشور به شلمچه آمده بودند،دختری از نیویورک می گفت می خواهم خاک شلمچه را با خود به نیویورک ببرم تا غروب ها هروقت دلم گرفت با این خاک حرف بزنم.

این راوی هشت سال دفاع مقدس افزود خیلی ها امروز می گویند در مقابل توپ و تفنگ و نظام بانکی باید صلح کرد اما این صلح اسلام را نابود می کند.

یکتا با اشاره به کلام مقام معظم رهبری که فرمود در پیچ تاریخی قرار داریم،ادامه داد:عده ای اسمشان و رسمشان نمی گذارد وارد کارزار معرکه شوند و این پیچ را دور می زنند و از آن گذر نمی کنند و کم می آورند.

وی با تاکید بر اینکه جنگ امروز جنگ کفر علیه حق است،گفت:دشمن با جنگ سخت،جنگ نرم،شبکه های اجتماعی و جنگ در منطقه به دنبال ضربه زدن به اسلام است.

فرمانده هشت سال دفاع مقدس،بیان کرد:برای دفاع از انقلاب و ارزشهای آن نباید سر اسم و رسم گیر کنیم و بگذاریم این عنوان ها دست و پای ما را ببندند.

وی در بخش دیگری به انتخابات پیش رو اشاره کرد و گفت: انتخابات آتی مهم است،نمی توان انقلاب و کشور را با اشرافی گری و کدخدایی پیش برد.

یکتا با بیان اینکه باید تلاش کنیم انقلاب بعد چهل سال اوج بگیرد،ادامه داد: ا وضعیت اجتماعی و فرهنگی موجود و مشکلاتش این مهم،شدنی نیست.

راوی هشت سال دفاع مقدس با تاکید بر اینکه انتخابات امسال امتحان عوام است نه خواص،تصریح کرد:در شرایطی قرار داریم که بسیاری در نزدیکی های طلوع شک می کنند،در شرایطی هستیم که همه دوست دارند خواب شیرین بین طلوعین را از دست ندهند و بخوابند.

وی،اظهار داشت:در چنین شرایطیست که پایبند به ولایت بودن مشخص می شود و برای انتخاب راه درست باید نگاه به کلام رهبر دوخت.

یکتا ادامه داد:صدور انقلاب ثابت کرده انقلاب اسلامی مسیرش را درست می رود و به نتیجه هم خواهد رسید اما در این بین عده ای هستند از ادامه مسیر و همراهی انقلاب دلشان لرزیده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

76 + = 78