مدیرکل آموزش و پرورش گیلان:

هیچ کس نمی تواند تحکم کند که به چه کسی رأی بدهید/ تخریب رقبا کار ناپسندی است

چهارشنبه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ساعت: ۲:۰۳ ب.ظ | 203 بازدید |   | کد خبر: 37879
37880

مدیر کل آموزش و پرورش گیلان، گفت: انتخابات حق مردم است و از حسن انتخابات در نظام اسلامی این است که خودشان سرنوشت خود را رقم می زنند و کسی نمی تواند تحکم کند به چه کسی رأی بدهید.

به گزارش زیتون خبر، مهدی حاجتی در همایش رأی اولی ها که در مجتمع سینمایی رودبار برگزار شد، اظهار کرد: دانش آموزان رودباری نشان داده اند که در عرصه های رقابت پر تلاشند.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات در نظام اسلامی اشاره کرد و گفت: همه اقشار مردم بنا به فرمایش رهبر کبیر انقلاب در ۱۲ فروردین ۵۸ در انتخابات شرکت کردند و به نظام جمهوری اسلامی رأی دادند.

مدیر کل آموزش و پرورش گیلان، بیان داشت: در طول تاریخ جمهوری اسلامی بویژه در سالهای اخیر همه مراحل مقام معظم رهبری تاکید بر مشارکت حداکثری داشتند چرا که مشارکت حداکثری تایید نظام و بله دوباره به جمهوری اسلامی است.

حاجتی، به نقش دانش آموزان در انتخابات اشاره کرد و افزود: دانش آموزان نیز در سرنوشت سیاسی کشور تصمیم گیر هستند و با انتخاب و تشخیص خود سرنوشت سیاسی کشور را تحویل رئیس جمهور می دهند.

وی با تاکید بر اینکه هیچ کس در جمهوری اسلامی نمی تواند تحکم کند که به چه کسی رأی بدهید، تصریح کرد: انتخابات حق مردم است و از حسن انتخابات در نظام اسلامی این است که خودشان سرنوشت خود را رقم می زنند و کسی نمی تواند تحکم کند به چه کسی رأی بدهید.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان، بررسی برنامه های کاندیداها، مناظره ها و عملکرد آنان را مهم ترین شیوه برای انتخاب کاندیدا مورد نظر دانست.

حاجتی، ادامه داد: انتخابات فرصتی را فراهم می کند تا دانش آموزان الگو بگیرند از جوانان دهه قبل که با خون خود از نظام جمهوری اسلامی دفاع کردند.

وی، دانش آموزان رأی اولی را به مشارکت حداکثری در انتخابات ۲۹ اردیبهشت دعوت کرد و گفت: رئیس جمهور مشارکت حداکثری انتخاب شود اقتدار خواهد داشت.

مدیر کل آموزش و پرورش گیلان، با تاکید بر اینکه دانش آموزان به درستی و شایستگی و برنامه نامزدها در دوره تبلیعات توجه داشته باشند، ادامه داد: همه کسانی توسط شورای نگهبان تایید می شوند مورد تایید نظام هستند.

حاجتی با بیان این مطلب، بیان داشت: در انتخابات باید رفاقت و اخلاق مداری حاکم باشد و تخریب رقبا کار ناپسندی است و هر نامزد باید برنامه های خودش را ارائه کند.

وی با تاکید بر اینکه همانطور که در خرید یک کالا و گوشی موبایل دقت می کنید باید در انتخاب رئیس جمهور که سرنوشت یک کشور هم در دست اوست دقت داشته باشید.

انتهای پیام

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 3 =