شهردار بره سر:

بدهی میلیونی شهرداری بره سر برای ساخت ساختمان شهرداری/ پرداخت خسارت خرابی های گازرسانی ناچیز بود

چهارشنبه، ۲۲ دی ۱۳۹۵ساعت: ۱۰:۱۴ ق.ظ | 483 بازدید |   | کد خبر: 34092
21352

شهردار بره سر ساخت ساختمان شهرداری با پیشرفت ۸۰درصدی را از پروژه های در دست اجرا عنوان کرد و گفت: شهرداری بره سر برای ساخت این ساختمان بدهی ۴۰۰ میلیونی دارد.

محمداسماعیل حبیبی در گفت و گو با خبرنگار زیتون خبر، اظهار کرد: شهرداری بره سر از سال ۸۲ تاسیس شده و از شهرهای جوان شهرستان به شمار می آید که در حال خدمات رسانی به مردم است.

وی، با بیان اینکه شهرداری بره سر با کمبود منابع مالی روبروست، ادامه داد: شهرداری بره سر در جه ۲ است و بودجه اختصاصی به این شهرداری نیز بر همین مبنا می باشد.

شهردار بره سر با بیان اعتبارات تخصیص یافته در دو بخش جاری و عمرانی هزینه می شود، بیان نمود: به دلیل تحریم ها با مشکلاتی در بودجه عمرانی مواجه شدیم.

حبیبی افزود: شهرداری بره سر سال گذشته تنها ۵۵میلیون تومان اعتبار عمرانی داشت اما با تلاش مضاعف توانستیم خدماتی به شهر ارائه دهیم.

شهردار بره سر، ساخت ساختمان شهرداری با زیربنای ۷۵۰ را از پروژه های در دست اجرای شهرداری عنوان کرد و گفت: این ساختمان هم اکنون ۸۰درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با بیان اینکه شهرداری بره سر برای ساخت ساختمان شهرداری ۴۰۰میلیون تومان بدهی دارد از مسئولین شهرستانی و استانی استمداد طلبید.

این مسؤول ادامه داد: گازرسانی از نیازهای مردم این شهر بود اما اجرای پروژه به زیر ساختهای شهری آسیب جدی وارد کرد و تنها ۵۵میلیون تومان به عنوان خسارت به شهرداری پرداخت شد و افزود برای جبران این خرابی ها روکش آسفالت خیابان های اصلی انجام گرفته و کوچه ها در دستور کار است.

حبیبی با بیان اینکه مردم بره سر در زمینه کمی و کیفی آب شرب با مشکل جدی مواجه اند، بیان داشت: موقع بارندگی آب شرب شهر بره سر گل آلود می شود.

وی تسریع در روند رسیدگی به آبرسانی و اتصال شهر بره سر به شبکه آبرسانی جدید را از مسئولین امر خواستار شد.

شهردار بره سر از قطعی مکرر تلفن ثابت و همراه در بره سر گلایه کرد و گفت: در برخی مواقع تلفن از ۲۴تا ۴۸ ساعت با قطعی مواجه است.

حبیبی با بیان اینکه قطعی مکرر برق به لوازم خانگی مردم آسیب زده است خواستار رسیدگی به این مشکل شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 52 = 60