فرمانده نیروی دریایی ارتش:

اعزام دانش‌آموختگان مرکز تکاوری منجیل به مأموریت مبارزه با دزدان دریایی

دوشنبه، ۲۰ دی ۱۳۹۵ساعت: ۱۲:۰۸ ب.ظ | 525 بازدید |   | کد خبر: 34003
34005

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: دانش‌آموختگان مرکز آموزش تفنگداران و تکاوران دریایی منجیل مأموریت مبارزه با دزدان دریایی را انجام می‌دهند.

به گزارش زیتون خبر،امیر دریادار حبیب‌الله سیاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: دانش آموختگان مرکز آموزش تفنگداران و تکاوران دریایی منجیل در محدوده خلیج عدن و باب المندب در شرایط ویژه اقیانوس، مأموریت مبارزه با دزدان دریایی را انجام می‌دهند.

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: با توجه به اینکه قطعاً نیروهای نظامی باید از نظر آموزشی در بالاترین سطح باشند مجموعه شبیه‌ساز آموزشی توسط نیروهای بومی طراحی و ساخته شده است.

وی با اشاره به ضرورت پرورش مناسب برای کارکنان تحت آموزش و جوانان شاغل نیروی دریایی گفت: نیاز به یک مجموعه شبیه‌ساز که از امکانات پرورشی مناسب در ابعاد مختلف برخوردار باشد داشتیم تا برای مأموریت‌ها و اتفاقات ویژه در دریا آموزش ببینند.

امیر سیاری گفت: در مرکز آموزش تفنگداران و تکاوران دریایی منجیل استخری مجهز به همه امکانات مورد نیاز ساخته شده که شرایط خاص دریا همانند موج شدید، رعد و برق و مه‌گرفتگی را داشته باشد که آموزش‌گیرنده احساس کند درون آب دریا قرار گرفته به‌ویژه در فضای تاریک جلوه شبهای دریا را کاملاً نمایش داده‌ایم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش اظهار داشت: یکی از موارد مورد نیاز مرکز مهم و استراتژیک آموزش تفنگداران و تکاوران دریایی منجیل، داشتن محلی برای آموزش شنا و روش‌های جنگ آبی بود که کمبودش در گذشته احساس می‌شد.

دریادار سیاری با بیان اینکه استخر شنای مرکز آموزش تفنگداران و تکاوران دریایی منجیل در سطح استان گیلان کم‌نظیر است اظهار کرد: هم کارکنان تحت آموزش می‌توانند از این مجموعه بهره لازم را  ببرند و هم عموم مردم می‌توانند از آن استفاده کنند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به ساخت حرم شهید گمنام این نیرو که با طراحی و معماری زیبا در میدان صبحگاه مرکز آموزش ساخته شده است وجود این شهید والامقام را موجب ارتقاء روحیه سلحشوری و شهادت طلبی همه کارشناسان و کارکنان مرکز منجیل دانست.

انتهای پیام/*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 66 = 71