با حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی؛

پروژه های عمرانی مرکز آموزش تفنگداران دریایی منجیل افتتاح شد+ تصاویر

یکشنبه، ۱۹ دی ۱۳۹۵ساعت: ۲:۲۹ ب.ظ | 873 بازدید |   | کد خبر: 33941
33945

پروژه های استخر آموزشی- ورزشی دریا، یادمان شهیدگمنام و مجتمع ۳۲واحدی موج با حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی،در آموزش تفنگداران تکاوران دریایی منجیل افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش زیتون خبر، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ظهر امروز در جریان افتتاح این پروژه های عمرانی اظهار کرد: با افتتاح پروژه استخر آموزشی – ورزشی دریا در آموزش تفنگداران و تکاوران دریایی قمر بنی هاشم “علیه السلام” علاوه بر اینکه نیازهای آموزشی ما برطرف می شود، موجب محرومیت زدایی منطقه نیز خواهد شد.

دریادار حبیب الله سیاری افزود: با توجه به ماموریت خطیری که کارکنان نیروی دریایی در اقیانوسها و دریاهای آزاد بین المللی دارد و انجام این گونه ماموریتها شرایط و آموزشهای ویژه ای را می طلبد لذا این پروژه این امکان را به ما می دهد که کارکنان ما تمام شرایط موجود در دریاها و اقیانوسها ازجمله وجود رعدوبرق ، طوفان و امواج خروشان را دراین مجموعه به طور کامل تجربه و احساس کنند.

وی همچنین با کم نظیر خواندن این مجموعه در سطح استان گیلان، این نوید را به مردم داد که با ارائه خدمات مختلف ورزشی – تفریحی در این مجموعه مجهز و کامل موجب فقر زدایی در منطقه خواهیم شد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران همچنین در جریان رونمایی از یادمان شهید گمنام گفت: وجود مقبره شهید گمنام درآموزش تفنگداران و تکاوران دریایی قمر بنی هاشم(ع) نداجا، علاوه بر ارتقاء روحیه سلحشوری و شهادت طلبی کارکنان، موجب قداست و برکت در این مجموعه و منطقه خواهد شد.

افتتاح مجتمع مسکونی ۳۲ واحدی موج از دیگر برنامه های امیر دریادار سیاری در این روز بود. این مجموعه برای اسکان کارکنان تحت دوره مورد استفاده قرار می گیرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + = 19