وبلاگ پلاک اول نوشت:

شرف داریم تا شرف

پنج شنبه، ۱۶ مهر ۱۳۹۴ساعت: ۹:۰۵ ب.ظ | 1,401 بازدید |   | کد خبر: 20402
20404

هر انسان با وجدانی این مطلب را با بی طرفی مطالعه کند ، آدمی که لیاقت محاکمه را دارد میابد.ضمنا شرف بعضی ها در دادن پا مقابل استکبار بود و شرف برخی در دست دادن با کدخدا بود.

به گزارش سرویس وبگردی زیتون خبر، علی صداقت در پلاک اول منتشر کرد: پرده اول : در شهریور ماه سال ۵۹ تجاوزات به مرزهای میهن اسلامی توسط رژیم بعث عراق کلید خورد و هشت سال جنگ با کمک‌های آمریکا به کشورمان تحمیل شد، در این بین شخصی به نام بهرام بیرانوند عازم جبهه‌های نبرد شد و یک پای خود را از دست داد.

پرده دوم : سال ۹۲ آقای روحانی سرکار آمد وسیاست‌های خود را مبتنی بر تعامل با غرب علی الخصوص استکبار جهانی یعنی آمریکا ،تنظیم کرد، تابو شکنی‌ها از همان ابتدا آغاز شد تا اینکه خبر دست دادن ظریف با اوباما روی خروجی خبرگزاری ‌ها منعکس گردید.

پرده سوم : پس از انتشار خبر دست دادن ظریف به اوباما، بهرام بیرانوند نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با لحنی آتشین گفت: «آقای ظریف غلط زیادی کرده اگر به عنوان وزیر خارجه چنین کاری کرده.» پس از این بود که هواداران جواد ظریف در شبکه‌های اجتماعی با نشر پست‌هایی خواستار محاکمه این نماینده مجلس شدند.

پ ن : هر انسان با وجدانی این مطلب را با بی طرفی مطالعه کند ، آدمی که لیاقت محاکمه را دارد میابد.ضمنا شرف بعضی ها در دادن پا مقابل استکبار بود و شرف برخی در دست دادن با کدخدا بود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 85 = 87